X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Infolinie towarzystw

Infolinie towarzystw:

Infolinia PZU Życie S.A.

BLANKIETY

2016-10-17 22:31 poniedziałek ~ubezpieczony
Czy w tym oddziale nie mogą dostarczać blankietów opłat składek? Co rok muszę prosić-na piśmie o blankiety. Widocznie pracownikom nie chce się ich drukować a klient niech sobie sam radzi. W innych towarzystwach przysyłają z miesięcznym wyprzedzeniem. Dodzwonić się by zgłosić taką potrzebę ,to jest wyczyn cierpliwości. Chyba przełożeni dyrektora oddziału powinni zrobić z tym porządek skoro dyrektor oddziału sobie nie radzi z drobną sprawą.
  • 2020-04-12 10:10 niedziela ~Jarko13 | [+] odpowiedz
    To samo brak reakcji na tel prosbe o przesłanie druków opłat .To jakież żarty.4 miesiące bez odzewu .
  • 2020-04-12 10:10 niedziela ~Jarko13 | [+] odpowiedz
    To samo brak reakcji na tel prosbe o przesłanie druków opłat .To jakież żarty.4 miesiące bez odzewu .
  • 2020-03-24 13:43 wtorek ~UBEZPIECZONA NA ŻYCIE | [+] odpowiedz
    Tak samo jest w oddziale PZU Sulęcin ( Lubuskie). Prosiłam kilkukrotnie o wysyłanie nowych druków opłat . ZERO REAKCJI !
« powrót do działu: Infolinie towarzystw
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.