X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Auto służbowe – kto zapłaci w razie wypadku?
2013-10-15 11:09 wtorek

Brak AC, nie podpisana odpowiedzialność materialna.

2014-03-23 20:49 niedziela ~Ciekawy.
Co w przypadku gdy pracodawca nie posiada polisy AC, a pracownik nie podpisał żadnej odpowiedzialności za powierzone mu auto i dochodzi do zderzenia z winy pracownika ? Kto ponosi odpowiedzialność finansową za powstałe szkody ? Dodam, że pracownik nie jest kierowcą zawodowym, a jedynie jeździ służbowo okazjonalnie jeżeli tak to można nazwać. Pozdrawiam
  • 2014-03-25 18:26 wtorek ~Sylwia Krukowska | [+] odpowiedz
    Za straty powstałe w mieniu pracodawcy z winy pracownika, który jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę odpowiada pracownik - do wysokości 3-krotności swojej pensji. W przypadku kiedy szkoda powst... czytaj dalej »
  • 2014-03-30 17:23 niedziela ~Auto służbowe | [+] odpowiedz
    W takim wypadku gdy pracodawca zarządza likwidacji szkody przez sprawcę (w tym wypadku pracownika do wysokości 3 krotności wynagrodzenia) Czy pracownik może się od tego ubezpieczyć ? tzn. od wypłaty m... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.