X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

UNIQA TU S.A.

Brak jakiegokolwiek kontaktu. TRAGEDIA!

2017-11-18 12:32 sobota ~Andrzej M
Jeśli tylko możecie unikajcie szanownych Państwa z UNIQA. Sprawa o odszkodowanie zgłoszona na początku października. 22 października dostaje odpowiedź ze znacząco zaniżoną propozycją odszkodowania i z informacją że mam obowiązek do niej się ustosunkować w przeciągu 7 dni. 27 października wysyłam odpowiedź z dokumentami do weryfikacji i z wyceną od niezależnego rzeczoznawcy (4x wyższą ;-), po czym cisza. wielokrotnie próbowałem się dodzwonić na infolinie jednak 30 lub 40 minut oczekiwania na lini skutecznie zniechęca. 4x wysyłałem mailowo prośbę o kontakt i o jakiekolwiek ustosunkowanie się do sprawy - bez odzewu. TRAGEDIA! ZERO POSZANOWANIA LUDZKIEJ WŁASNOŚCI I CZASU.
  • 2017-11-20 18:03 poniedziałek ~miska0198 | [+] odpowiedz
    U mnie dokładnie tak samo z tym, że od ponad 40 dni czekam na jakąkolwiek odpowiedź od w/w firmy. telefony, smsy, maile na nic się zdają....raz jedyny udało mi się z nimi skontaktować na moje pytanie ... czytaj dalej »
  • 2017-11-20 09:10 poniedziałek ~klient | [+] odpowiedz
    Zgadzam sie z powyzszym komentarzem.... dokladnie ta sama sytuacja. ZERO PROFESJONALIZMU
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.