X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TUiR WARTA S.A.

Brak komentarza

2014-09-04 08:57 czwartek ~oszukany
Warta nie przekazuje informacji. miałem zaległość w opłacie za ubezpieczenie, kwotę uregulowałem. Po dwóch tygodniach dostałem pismo z firmy casus że jestem winien nadal pieniądze warcie po telefonie do nich okazało się że faktycznie pieniądze wpłyneły poprosiłem o kontakt z windykacja oraz pismo iż już nie zalegam. Do dnia dzisiejszego brak kontaktu że strony warty. Ofakcie że nie ma zaległości poinformowałem firmę casus u nich dowiedziałem się że nadal nie mają info. od warty i tak parę telefonów od jednego do drugiego i informowanie o terminie wpłat potwierdził że nie jestem winien żadnych pieniedzy oczywiście pisma nie otrzymałem . Za to po półtora miesiąca otrzymałem pozew z sądu że jestem winien pieniądze które wpłaciłem półtora miesiąca wcześniej. To się nazywa przepływ informacji to co by było gdybym chciał od nich odszkodowanie.
  • 2014-09-14 16:47 niedziela ~Były już klient | [+] odpowiedz
    Mnie,o nieskutecznym wypowiedzeniu umowy poinformowali po pół roku od daty wznowienia umowy.Dlaczego kilka tygodni po terminie nie utrzymałem żadnego monitu,czy informacji o nieskutecznym wypowiedzen... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.