X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

PZU S.A.

Brak kompetencji i pofesjonalizmu

2011-12-08 22:10 czwartek ~agass2
po wykupieniu polisy OC u agenta cieszyłam się ze wszystko jest ok.Dość tanio,jest nnw możliwość zielonej karty ,dogodne raty itp.kiedy nadszedł czas wakacji przekonałam się o tym tragicznym towarzystwie .udałam się do agenta o moją zielona kartę,a tu zaskoczenie i wściekłość.okazało się ze towarzystwo tylko w trakcie zawierania polisy mam możliwość wykupienia karty,chore zasady.Nie zostałam poinformowana o tym,zostałam na przysłowiowym lodzie .Po wielu telefonach że co to za różnica kiedy wystawiają zielona kartę przecież inne tow. ubez. wypisują w trakcie a oni są jacyś inni, przecież ja jestem ich klientem.Zostałam zmuszona do wykupienia sobie karty w innym towarzystwie,która niestety była droga bo zmieniły się przepisy w 06/2011.jestem strasznie niezadowolona.rezygnuje z mtu ,i choć wiem ze gdzie indziej jest drożnej nie skorzystam już nigdy z ich oferty.
  • 2012-01-16 21:25 poniedziałek ~ash | [+] odpowiedz
    bzdura w każdym momencie można wziąć Zielna Kartę !! nawet nawet jeżeli masz 1 dzień do końca okresu ubezpieczenia
  • 2012-01-16 21:24 poniedziałek ~ash | [+] odpowiedz
    bzdura w każdym momencie można wziąć Zielna Kartę !! nawet nawet jeżeli masz 1 dzień do końca okresu ubezpieczenia
  • 2011-12-28 00:05 środa ~sss | [+] odpowiedz
    To jest opinia o MTU, czy PZU?
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.