X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

LIBERTY UBEZPIECZENIA

Brak kontaktu

2016-09-29 16:00 czwartek ~Anna
Niestety kontakt z konsultantem NIEMOŻLIWY. Chyba mają tylko jedną linię cały czas zajętą. Nie ważne kiedy dzwonię... rano wieczór zajęte. Mam się telefonicznie skontaktować ws rezygnacji z polisy zawartej przy kupnie auta z komisu, termin płatności wyznaczony nie wiadomo dlaczego, składka wyliczona bez konsultacji ze mną, bez pytania czy ja nadal chcę u nich polisę, a tu ani dodzwonić się nie da, na maile nie odpisują! A placówka jest oczywiście jedna i w Warszawie... Nie polecam!!! Wysyłam list polecony i czekam aż łaskawie przyjmą do wiadomości że rezygnuję...
  • 2016-09-29 22:46 czwartek ~liberty dym. | [+] odpowiedz
    Zdecydowanie NIE POLECAM Liberty Ubezpieczenia!!!!!!!!!!!!!!! Umowy zawierają się same nawet po przesłaniu zapytania o ofertę, kary, wezwania zupełnie bezpodstawnie! Nie ma co ryzykować!!!
  • 2016-09-29 19:21 czwartek ~Zla | [+] odpowiedz
    Pewnie telefon w sprawie przedluzenia polisy by odebrali?wyłudzacze ubezpieczeń,sami oferują" cuda...wianki" a gdy szkoda jest to szukaja wszelakich metod aby nie zapłacić😤
  • 2016-09-29 19:20 czwartek ~Zla | [+] odpowiedz
    Pewnie telefon w sprawie przedluzenia polisy by odebrali?wyłudzacze ubezpieczeń,sami oferują" cuda...wianki" a gdy szkoda jest to szukaja wszelakich metod aby nie zapłacić😤
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.