X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife TUnŻiR S.A

Brak podstawowej wiedzy konsultantów na infolinii - odradzam stanowczo Amplico!!!

2014-10-27 14:53 poniedziałek ~Zawiedziony klient Amplico
Kogo tam zatrudniają, za co się płaci te składki?? W dniu 27.10.2014r próbowałem uzyskać informacje na temat procedury wypłaty odszkodowania za wypadek i ogólnie postępowania w tej sprawie.Pani Agnieszka Nosowska(tak się przedstawiła) z którą rozmawiałem , nie potrafiła udzielić konkretnych informacji , szukała na biegu odpowiedzi w "warunkach ogólnych" ubezpieczenia , po czym recytowała jakie to dokumenty trzeba dostarczyć, że z policji ,ze szpitala , ksera L4 , komisje ZUS itp. Po około kwadransie będąc wcześniej przygotowanym zadałem kilka podstawowych pytań wynikających z ogólnych warunków ubezpieczenia, uzyskując odpowiedź że nie będzie odszkodowania ,głównie z powodu że nie zostałem "inwalidą",nie przebywałem w szpitalu 30 dni itp. Ogólnie tylko dałem się oszukać tej firmie, bo co innego mówił agent a co innego jak trzeba wyegzekwować należności.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.