X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Brak słów

2017-01-09 20:26 poniedziałek ~Iwona
Niestety, muszę podzielić zdanie większości osób piszących na forum... 3 lipca 2016r. miał miejsce pożar mojego domu - nr szkody 23652592. Owszem wyprosiłam oględziny na 5 lipca i na tym koniec owocnej współpracy... Oczywiście w ciągu 30 dni nie wypłacono nawet kwoty bezzspornej - za to 30-go dnia przysłano biegłego z zakresu pożarnictwa, aby ustalił przyczynę pożaru. 23 sierpnia wypłacono kwotę bezsporną, a 29 sierpnia pozostałą część odszkodowania - kwota nieadekwatna do rozmiaru szkody. Oczywiście odwołałam się od decyzji - tu 30 dni to też za krótko na rozpatrzenie odwołania - uwzględniono 30% mojego roszczenia, mimo że przedłożyłam faktury/rachunki na materiały i usługi. Szukanie dziury w całym, poproszono o dostarczenie szczegółowych kosztorysów podwykonawczych - pamiętajcie faktura to za mało. Wspomnę jeszcze o tym, że już 2 razy wnosiłam o wypłatę odsetek - bez skutku, poszło 3 pismo z kancelarii adwokackiej - czekam na odpowiedź. Teraz przygotowujemy pismo do Rzecznika Finansowego. Nie odpuszczę...
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.