X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TU na Życie CARDIF Polska S.A.

Cardif- wymuszona sprzedaż

2016-04-22 12:29 piątek ~BARDZO ZNIESMACZONY KLIENT.
Wymusili na bliskiej mi osobie zgodę na przysłanie dokumentów (niby oferta w celu zapoznania) anty-konsultantka perfekcyjnie kręciła rozmową m.innymi kłamiąc tylko po to żeby wziąć produkt i płacić. Po kilkunastu telefonach, wycofaniu z ubezpieczenia (gdzie też stawiali silny opór ględząc chyba z pół godziny że warto zostać) i kilku telefonach o pilne przesłanie Nam nagrania z rozmowy (gdzie stawiali taki opór że hej!) i telefonie z reklamacją.... Przysłali płytę wraz z listem oraz informacją że przyznają się do agresywnej sprzedaży oraz wymuszenia tzw''podpisania umowy ubezpieczenia" i że oddają kasę na konto abonenckie w T-MOBILE... NA KTÓREGO TEMAT TEŻ MOŻNA MÓWIĆ DUŻO ZŁEGO. CZY TAK MA WYGLĄDAĆ SPRZEDAŻ? PO CO TO ROBIĄ? DLACZEGO ZATRUWAJĄ LUDZIOM ŻYCIE TELEFONAMI.. PRZECIEŻ JAK OBYWATEL CHCE SIĘ UBEZPIECZYĆ TO PÓJDZIE I SIĘ UBEZPIECZY... NACIĄGAJĄ LUDZI CHOCIAŻBY NA TE KILKA PIERWSZYCH SKŁADEK.. PROWADZĄ BARDZO AGRESYWNĄ TELE SPRZEDAŻ... GDZIE JEŚLI KTOŚ ODPUŚCI TO BĘDZIE PŁACIŁ SKŁADKI, ALBO EWENTUALNIE WYCOFA SIĘ Z UBEZPIECZENIA I JE STRACI. STAWIANIE DUŻEGO OPORU SPRAWI ŻE REKLAMACJA ZOSTANIE UZNANA I SKŁADKI CZĘSTO WYMUSZONE ZOSTANĄ ZWRÓCONE. A CO JEŚLI BĘDZIE TO STARSZA OSOBA, GDZIE NIECZĘSTO ZGADZA SIĘ NA WIELE RZECZY, PRZECIEŻ TAK AGRESYWNEJ SPRZEDAŻY NIE STAWI OPORU... BĘDZIE PŁACIĆ SKŁADKI I NAWET NIE WIEDZĄC ZA CO. ZAPEWNE TA FIRMA OPIERA SIĘ WŁAŚNIE NA TAKICH OSOBACH GDZIE ALBO DA RADĘ IM WCIŚNĄĆ I BĘDĄ PŁACIĆ ALBO ZAPŁACĄ KILKA RAZY ZŁOŻĄ WYCOFANIE I TYLE... A SKŁADKI POWIEDZMY KILKA PIERWSZYCH I TAK ZOSTANIE NA KONCIE CARDIF.
  • 2016-04-25 13:25 poniedziałek ~Zespół ds. komunikacji | [+] odpowiedz
    Bardzo zniesmaczony Kliencie, przykro nam, że nie jesteś zadowolony z naszych usług. Chcielibyśmy bliżej przyjrzeć się opisywanej sprawie i wspólnie wyjaśnić wszystkie wątpliwości. W tym celu potrzebu... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.