X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TU na Życie CARDIF Polska S.A.

CARDIF KANTUJE I OSZUKUJE

2011-01-13 13:16 czwartek ~poszkodowany i oszukany
GE MONEY BANK ZADZWONILO DO MNIE Z PROPOZYCJA UBEZPIECZENIA NNW,WSZYSTKO BYLO PIEKNIE DO CZASU KIEDY MIALEM WYPADEK NA MOTORZE.OKAZALO SIE ZE NIE DOSTANE ANI ZŁOTOWKI PONIEWAZ OWU JEST TAK SKONSTRUOWANE ZE NIGDY NIE DOSTANIESZ ZADNEGO SWIADCZENIA OKAZALO SIE ZE TO JEST FIRMA CARDIF A NIE GE MONEY BANK OSZUKANO MNIE POZATYM NIE DOSTALEM MOJEJ POLISY UBEZPIECZENIOWEJ JUZ 2 ROK I OGULNYCH WARUNKOW UBEZPIECZENIA BO JA NIE PLACE ZA UBEZPIECZENIE TYLKO FIRMA GE MONEYBANK ZADLUZA KARTE KREDYTOWA MAKRO .PROPONOWALI MI PRZEZ TELEFON OPCJE KTORE MI PASOWALY ALE PRZECZYTANO TYLKO FRAGMENT NA KTORY SIE ZGODZILEM ,DZIS OKAZUJE SIE ZE CARDIF NIECHCE UJAWNIC NAGRANIA BO DOBRZE WIE ZE MNIE OSZUKAL.LUDZIE NIE BADZCIE GLUPCAMI I DAJCIE SOBIE SPOKOJ Z TYMI OSZUSTAMI
  • 2011-03-01 17:00 wtorek ~love cardif | [+] odpowiedz
    GE MONEY BANK to bank, nie może Pana ubezpieczyć. Normalne że ubezpiecza Pana TU Cardif z którym właśnie bank współpracuje. Polisa została zawarta z Panem drogą telefoniczną, a OWU powinien otrzymać P... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.