X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia komunikacyjne

Komentarze do wątku:

AXA historia bez końca związana z OC bez-szkodą i UFG
2018-05-01 01:36 wtorek ~Majko
Kochani od miesiąca próbuję w rózny sposób zmusić AXA do podania prawidlowego raportu, że nie mam szkody i nic. Obiecanki, ponaglenia, pisma .. Krotko o mojej historii; AXA zlozyla do UFG monit ze jestem sprawcą. Po wyjasnieniu sprawy, wyszło że nie jestem sprawcą żadnego wypadku. Mieli przesłac info do UFG. To dzieje się od miesiąca. Tylko dzwonię i pisze pisma. A efekt jest taki, że kazdy konsultant zapisuje ze zlozy reklamacje moja i ponagli sprawe.. zarzadalem zaswiadczenia o przebiegu OC z AXA - i dostalem oczywiscie wskazujac ze nie mialem u nich nigdy zadnej szkody. a w UFG nadal mam... Proszę potrzebuję pomocy. Co mam efektywnego zrobic? jest to b uciązliwe, bo musze wykupic nowe ubezpieczenie i z wyliczanych skladek rocznyhc 700 zl po wpisaniu mojego nr samochodu podskakuje skladka do prawie 2 tys zlotych bo UFG wskazuje ze mam szkode. Rekalkulacja i dochodzenie zwrotu mija sie z celem, bo widze jak w tej chwili wyglada sprawa z korekta danych w UFG trwa to miesiac i jest bezefektowne..pomino pisanie pism skladania reklamnaacji i setek rozmow telefonicznych Jaka jest procedura prawna w tej sprawei? jakie sa terminy np na zallozenie wykreslenia w UFG i w jakim terminie to sie dzieje ? Za kazda pomoc z gory dziekuje ale juz jestem oslabiony

Cdn

2018-05-01 19:34 wtorek ~majku
Jak w treści powyżej: do tej pory nie otrzymałem od AXA żadnej odpowiedzi. proszę o poradę; Czy w tej sytuacji mam wysłać maila do Polskiej Izby Ubezpieczeń ze skargą na AXA? Czy też wysłać jeszcze pismo do Rzecznika Ubezpieczonych? (czy ktoś mógłby mi przybliżyć, jaka to jest precedura, na jaki adres,itd, bo tylko wiem że cos takiego istnieje) Uważam , że zrobiony przez AXA wpis do UFG był bezzasadny- i co więcej nie chcą tego poprawić... AXA naraziła mnie na straty(poprzez konieczność akceptacji gorszej oferty ubezpieczenia, ktora własnie musiałem wczoraj wykupić- a brak kontaktu ze mną ze strony AXA w tej sprawie świadczy o lekceważeniu mnie. Czy opierając się na Waszej wiedzy/doświadczeniach macie może jakieś sugestie co mogę/powinienem jeszcze w tej sprawie zrobić?
« powrót do działu: Ubezpieczenia komunikacyjne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.