X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

PZU Życie S.A.

Chcę zrezygnować z ubezpieczenia, każą mi zapłacić zaległe składki

2014-02-05 14:36 środa ~Elwira
Gdy straciłam pracę, przedłużyłam swoje ubezpieczenie grupowe w oddziale w moim mieście. Płaciłam potem co miesiąc przez dwa lata należne składki. Pamiętam, jeszcze z czasu pracy, że jak się spóźniło z wpłatą, to był okres karencji 3 miesiące. W grudniu 2013 w świątecznym zagonieniu zapomniałam posłać składkę. Od września jestem bezrobotna i bezskutecznie szukam pracy. Nie posłałam już w grudniu składki za styczeń, bo zapomniałam, a jak mi się przypomniało, to i tak było po terminie, więc obowiązywałaby mnie karencja 3 miesiące. W styczniu nie zapłaciłam za luty, bo nie miałam już z czego. Jestem bezrobotna bez prawa do zasiłku. Otrzymałam wiadomość z ponagleniem, że zalegam ze składkami za dwa miesiące. Czegoś nie rozumiem - jak się spóźniłam, to i tak nie przysługiwałoby mi w razie czego ubezpieczenie, ale zapłacić i tak muszę. Jak wypisać się z ubezpieczenia? Jak mam z tego zrezygnować? To nie ma sensu.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.