X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI ŻYCIE TU S.A.

Chcesz kłopotów ? Przystąp do Generali. Regularnie opłacam od 4 lat składki komunikacyjne (3 samochody)

2011-10-12 13:23 środa ~Nabity w butelkę
do tego dom i mieszkanie. Wszysko ok. dopóki nie miałem zalania domu. Zgłosiłem, owszem likwidatorka zgłosiła się po 3 dnia i.... od 7 lipca br. kompletna cisza. Zero kontaktu. Infolinia - owszem jest , ale "proszę zgłosić reklamacje na brak decyzji. Zgłaszam (rozmowa oczywiście dla podwyższenia jakości usług jest nagrywana - na pytanie czy mogę dostać kopię tego nagrania - odpowiedź , że nagranie jest własnościa Generali) reklamację, jedną, drugą, trzecią i ciagle czekam. Jestem bezsilny , aby otrzymać jakąkolwiek informację o przyznaniu lub nie odszkodowania. Kompletny brak zainteresowania klientem. Dzisiaj wycofałem ubezpieczenie mieszkania. Zrezygnowałem już z dwóch samochodów (jeden sprzedałem - brak zwrotu pieniędzy za niewykorzystane ubezpieczenie). Trzeci samochód jako, ze kończy się ubezp. co chwilę dzwonią telefony po odnowienie polisy. KTO CHCE KŁOPOTÓW NIECH UBEZPIECZY SIĘ W GENERALI. Pozdrawiam Nabity w butelkę
  • 2012-02-03 19:31 piątek ~Agnieszka Lis | [+] odpowiedz
    Pomogę odzyskać należne odszkodowanie. Firma ubezpieczeniowa ma obowiązek wypłaty odszkodowania jednak nie zawsze udaje się od razu odzyskać należne nam pieniądze. Walczymy z nieuczciwymi ubezpieczaln... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.