X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Studencie! 26 lat i co dalej?
2007-03-07 13:16 środa

Ciężarna studentka po 26 roku

2010-08-16 18:54 poniedziałek ~sasankowo
Temat powyższego artykułu jest mi bardzo bliski przez ostanie tygodnie, ponieważ jestem w dość specyficznej sytuacji. Zacznę od tego, że na poczatku sierpnia ukonczylam 26 lat, zostal mi ostatni rok studiow w sytemie stacjonarnym na panstwowej uczelnii. Co prawda czesto korzystam z wizyt lekarkich prywatnych, ale w polowie pazdziernika bede rodzic. Jakie sa szanse, ze uczelnia zgodzi sie oplacic mi skladki na ubezpieczenie zdrowotne? Boje sie, że nie przyjmna mnie do szpitala jak zaczne rodzic bo nie stac mnie na oplacanie ubepieczenia zdrowotnego prywatnie. Czy zgoda uczelnii jest ostatnią szansa, abym byla ubezpieczona? A może kobiety ciezarne maja jakies inne przywileje, ktore umozliwia im godny porod? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.
  • 2010-08-17 11:18 wtorek ~Klara | [+] odpowiedz
    Kobieta ciężarna ma zapewnioną niezbędną opiekę bez względu na to, czy jest gdzieś ubezpieczona, czy nie. Nie martw się - ja niedawno wylądowałam w szpitalu, nie miałam aktualnego ubezpieczenia i leka... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.