X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Studencie! 26 lat i co dalej?
2007-03-07 13:16 środa

Co robić?

2013-02-18 23:37 poniedziałek ~Monikaaa
Ukończone 23 lata, przerwane studia w grudniu 2012, brak pracy, do PUP kolejki jak za czasów PRL .. czy nadal mogę być na ubezpieczeniu u mojej mamy ? Książeczka rodzinna? nie mam ukończone lat 26. Co w razie choroby ? lekarza rodzinnego ? szpitala? Ile kosztuje najtańsze ubezpieczenie w NFZ bym mogła korzystać z pomocy lekarskiej w nagłych przypadkach, w razie wypadku itp? Takie po prostu ubezpieczenie by móc przeżyć...
  • 2013-02-19 15:09 wtorek ~Zuzanna Cajbel | [+] odpowiedz
    Niestety nie może zostać Pani objęta ubezpieczeniem wraz z mamą. Podleganie pod ubezpieczenie rodzica nie może trwać dłużej niż do 18. roku życia dziecka, a jeżeli dziecko kontynuuje naukę - do 26 rok... czytaj dalej »
  • 2013-02-19 20:05 wtorek ~Monikaaa | [+] odpowiedz
    Ale jeżeli studia przerwałam, i w z dniem 5.12.2012 zostałam skreślona z listy studentów to chyba mam jeszcze 4miesiące ubezpieczenie od dnia skreślenia z listy studentów prawda? Bynajmniej tak przec... czytaj dalej »
  • 2013-02-22 12:54 piątek ~Zuzanna Cajbel | [+] odpowiedz
    Zgadza się, po przerwaniu studiów zachowuje Pani prawo do świadczeń opieki zdrowotnej jeszcze przez 4 miesiące. Jednak po upływie tego czasu prawo do korzystania ze świadczeń zdrowotnych w ramach ubez... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.