X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

Co to znaczy skuteczna?

2016-07-31 09:32 niedziela ~corm
Każda kancelaria jest skuteczna, bo każda uzyska dla ciebie pieniądze. Różnica pojawia się dopiero w kwotach. Dlatego szukaj kancelarii, które wygrywają najwyższe kwoty odszkodowań (te dane możesz zweryfikować na stronach sądowych) i nie patrz na ich wielkość, obecność na giełdzie czy też prędkość działania. Piszę to dlatego, że miałem swego czasu sprawę prowadzoną przez euco. Wygrali dla mnie 35 tys. i stwierdzili, że więcej się nie da. Szczęśliwie nie zgodziłem się na ugodę i wszedłem do jednej z niedużych kancelarii. Tam, jak spojrzeli na dokumenty to się za głowy złapali. Fakt, że sprawa ciągnęła się 3 lata ale ugrali dla mnie 420 tys. + miesięczną dożywotnią rentę 4 700 zł. I tyle w temacie skuteczności dużych kancelarii.
  • 2017-11-14 02:23 wtorek ~Klient | [+] odpowiedz
    Proszę spróbować w Solace.Mi po innej firmie zwiększyła rentę Tel.501501052
  • 2016-08-24 12:04 środa ~Nieznana | [+] odpowiedz
    Brawo! Euco nie ma dobrych opinii. Sama teraz poszukuje porządnej kancelarii i (niestety) firmy same sie reklamują. Czy mógłby Pan powiedziec co to za firma wyciągnęła tak ogromne odszkodowanie?
  • 2016-08-11 11:44 czwartek ~Katarzyna | [+] odpowiedz
    Dzień dobry, czy podałby Pan namiary na tę Kancelarię?Jestem po urazie komunikacyjnym i zaczynam szukać kogoś solidnego.Pozdrawiam.
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.