X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

COMPENSA
Ocena: 2.10 (1965 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa to firma, która oferuje zarówno ubezpieczenia na życie i zdrowie, jak i ubezpieczenia majątkowe, w tym komunikacyjne i mieszkaniowe. Oferta firmy jest szeroka, przez to skupia wielu klientów. Czy po współpracy z towarzystwem są oni zadowoleni z dokonanego wyboru?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Towarzystwa Ubezpieczeniowego Compensa S.A. VIG w roku 2018 wyniosła 448, co daje 5,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Dobry wybór ubezpieczenia to z jednej strony właściwy produkt, z drugiej zaś to wysoka jakość obsługi klienta. Warto te dwa aspekty ze sobą porównywać. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto więc porównać produkty oferowane przez Compensa z produktami innych ubezpieczycieli.
 
Opinie klientów natomiast to informacje o tym, jak dana firma funkcjonuje i jak działa. To najlepszy sposób na weryfikację firmy w praktyce. Jeżeli więc współpracujesz z firmą Compensa lub masz to już za sobą, podziel się z nami swoją opinią. Twoje doświadczenie może mieć ogromne znaczenie dla innych. 

Compensa Super Fundusz

2010-01-20 09:40 środa ~tasiorekj
Wykupiliśmy polisę Super Fundusz, przy podpisywaniu umowy zostaliśmy wprowadzeni w błąd. Doradca zapewniał, że po 2 roku trwania polisy będzie można wypłacić cześć środków. Okazało się, że to nie jest możliwe. Walczymy teraz z TU Compensa o zwrot kasy, sprawa trafiła do rzecznika ubezpieczonych. Przestroga, uważajcie na to towarzystwo. To grupa niekompetentny ludzi. Jeśli ktoś miał też takie problemy, proszę o kontakt: tasiorekj@o2.pl
  • 2015-03-27 10:32 piątek ~Invictus | [+] odpowiedz
    Witam serdecznie, Reprezentuje kancelarie Invictus jeżeli macie Państwo kłopot z upadłą bądź trwającą polisą inwestycyjną zapraszam do kontaktu. Skutecznie odzyskujemy niesłusznie pobrane środki i odz... czytaj dalej »
  • 2014-02-17 21:02 poniedziałek ~Aska | [+] odpowiedz
    Witajcie .Znam Wasz ból podzieliliśmy ten sam los.Miało być tak pięknie oprocętowanie od 10 do 14 % a nie było mowy o opłatach za prowadzenie rachunku miało być bezpłatnie.Tez umoczyliśmy.Też mówił ... czytaj dalej »
  • 2014-02-05 15:34 środa ~Maxi | [+] odpowiedz
    Witam wszystkich oszukanych przez Compensę, ja właśnie wysłałam swoje dokumenty do analizy w celu przystąpienia do pozwu zbiorowego. Zachęcam do skorzystania www.przywiazanidopolisy.pl
  • 2012-03-13 09:03 wtorek ~Niebucz | [+] odpowiedz
    Witam Właśnie mój radca prawny pisze wniosek do sądu w sprawie SuperFunduszu Compensy Prosiłbym o kontakt mailowy na adan11_01@o2.pl Konkretnie to chciałbym uzyskać informacje, które mógłbym prze... czytaj dalej »
  • 2012-03-11 15:01 niedziela ~marek | [+] odpowiedz
    mam Super Fundusz. Jestem bardzo zadowolony. Niestety niektórzy nie potrafią zrozumieć 1 rzeczy. To inwestycja długoterminowa. Nie mogą nam oddać całej kasy po 2 latach, ponieważ oni także ponoszą kos... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Compensa na:
    4.14
    OPINIE O Compensa
  • 2014-01-15 18:29 środa ~zigi | [+] odpowiedz
    A co wówczas gdy mimo zadawanych pytań Agent się nie orientuje, albo wprowadza w błąd? Dlatego uważam ze nie należy ufać takim produktom jeśli nie ma się wystarczająco dużo czasu i wiedzy aby zrozumie... czytaj dalej »
  • 2013-01-10 16:58 czwartek ~Natka | [+] odpowiedz
    Zgadzam się wystarczy tylko uważnie słuchać bądź zytać umowę bo w każdej jest zapis że po dwóch latach owszem jest możliwość korzystania z pieniędzy ale na danej lokacie czy polisie musi zostać kapita... czytaj dalej »
  • 2012-02-04 20:33 sobota ~wojtek | [+] odpowiedz
    dobrze piszecie ja płaciłem 300 zl na miesionc i stwierdziłem ze nie opłaca sie tracić kasy tesz nie wiem czy odzyskam całom kase
  • 2010-08-05 12:02 czwartek ~alexa | [+] odpowiedz
    Wszystkich Państwa, którzy pisali na tym forum lub innym jeszcze, bardzo proszę zbierzmy się i wystąpmy wspólnie przeciwko Compensie do sądu. Mamy możliwość wniesienia pozwu zbiorowego. Ja wpłacałam p... czytaj dalej »
  • 2012-11-26 19:44 poniedziałek ~Grazyna | [+] odpowiedz
    u mnie w czerwcu minelo 2 lata. Tez chce zrezygnowac. Jak zakladalam To osoba ktora mnie i corke zapisywala to powiedziała za po 2 latach moge zrezygnowac bez zadnego problemu i dostane cala kwote kto... czytaj dalej »
  • 2011-03-07 16:54 poniedziałek ~klaudia | [+] odpowiedz
    Proszę o kontakt jestem za pozwem. Mój email klaudia_rybka_2005@wp.pl
  • 2011-01-29 22:06 sobota ~kamilaasta@vp.pl | [+] odpowiedz
    Mam taki sam problem ,jeszcze nie wyplacilam pieniedzy ale niechce placic dalej. Na dzien dzisiejszy rowniez otrzymam polowe wartosci swojego funduszu, serce mnie boli bo przepadly moje dwie pensje.
  • 2010-12-17 13:05 piątek ~klaudia | [+] odpowiedz
    proszę o kontakt, jestem za klaudia_rybka_2005@wp.pl
  • 2010-11-24 12:59 środa ~klaudia | [+] odpowiedz
    Ja jestem za! proszę o kontakt klaudia_rybka_2005@wp.pl
  • 2010-11-21 19:54 niedziela ~Ona | [+] odpowiedz
    Proszę podaj maila, piszę się na pozew zbiorowy.
  • 2010-09-13 13:13 poniedziałek ~ania.mik | [+] odpowiedz
    Ja mam ten fundusz dopiero 9miesięcy, ale mój doradca nic mi nie powiedział, że dostanę tylko część pieniędzy. Czy można się z tego wycofać i odzyskac pieniądze?proszę o pomoc mooj e-mail anusia.18@wp... czytaj dalej »
  • 2010-09-03 12:09 piątek ~G. | [+] odpowiedz
    Mi właśnie 1 października upływa 2 lata i również chciałam zrezygnować z polisy i nie wiem jak to wygląda od strony praktycznej. mogę prosić o jakies dokladne info ??
  • 2010-08-07 15:21 sobota ~Luk | [+] odpowiedz
    OMG Pisałeś się na inwestycje na 20/25 lat a wypłacasz po 2 latach.Jesteś nie poważny
  • 2010-01-21 22:35 czwartek ~oszukana | [+] odpowiedz
    po dwóch latach wpłacania na SUPER FUNDUSZ COMPENSY dostałam 1/4 pieniędzy,moje składki łącznie wynosiły 3800,- a dostałam 850,- zł ,według mnie to zwykli oszuści,jeszcze namówiłam na ten fundusz męza... czytaj dalej »
  • 2011-01-29 21:13 sobota ~kamilaasta@vp.pl | [+] odpowiedz
    widze ze nie jestem sama na dzien dzisiejszy jesli wykopie swoje akcje to z wartosci czyli 7000 tys otrzymam polowe co mam robic czuje sie oszukana czy jest na to prawo
  • 2012-01-24 19:31 wtorek ~tojad | [+] odpowiedz
    Ręce opadają..;-((( super fundusz to jest inwestycja na minimum 10 lat...;-((. na dwa lata to sobie możesz założyć lokatę na 4.5%, - przy inflacji 4.0% +19% podatek Belki + KOSZTY OBSŁUGI- będziesz mi... czytaj dalej »
  • 2010-03-09 01:10 wtorek ~Tomek | [+] odpowiedz
    Ale z tego co wiem w Warunkach umowy wyraźnie jest napisane że Okres częściowego wykupu rozłożony jest na 20 lat od Składki początkowej
  • 2010-02-07 18:33 niedziela ~inwestor | [+] odpowiedz
    Nie pisz że oszuści, tylko trzeba się było zastanowić co kupujesz, superfundusz nie jest produktem na dwa lata, trzeba przeczytać warunki ubezpieczenia a w szczególności opłaty likwidacyjne.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.