X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Czeski film

2014-10-27 11:16 poniedziałek ~klient
PROAMA... Zanim dodzwonisz się do konsultanta, zapłacisz za wysłuchiwanie reklam, nowych promocji, itd. Później okazuje się, że nikt nie połączy Cię do konsultanta, bo dzwonisz w imieniu właściciela auta...ale Ty zgłaszałeś szkodę, Twoje dane są jako osoby kontaktowej i to do Ciebie spływa cała korespondencja drogą mailową... "Nie mam Pani upoważnienia...", -słyszę. Każdego kolejnego dnia, będziesz przesyłał coraz to nowsze dokumenty, bo Pani lubi się rozdrabniać i zamiast od razu sprecyzować listę potrzebnych papierków, to jak na złość, cały tydzień ślęczałam nad skanowaniem i szukaniem świstków. Po dwóch tygodniach codziennego sprawdzania konta, Pani prowadząca sprawę nie odpisuje na maile...wkurzony właściciel, dzwoni na infolinię i zostaje poinformowany, że jego sprawa nie została zgłoszona do likwidatora i nikt nie potrafi wyjaśnić, dlaczego... co więcej, część dokumentów w ogóle nie była potrzebna :/ Ale najlepsze zostawiłam na koniec: jeśli zgłaszasz więcej szkód jednocześnie, to idealne towarzystwo ubezpieczeniowe, może na Ciebie zrzucić koszty części szkód...bowiem nie chętnie wypłacają pieniążki za szkody zgłaszane jednocześnie w ilości np.4 lub 5. Szkoda, że na infolinii tego nikt Tobie nie powie... NIGDY WIĘCEJ PROAMA!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.