X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Studencie! 26 lat i co dalej?
2007-03-07 13:16 środa

Czy przysługuje mi jakiekolwiek ubezpieczenie?

2011-02-18 17:54 piątek ~ewa
Witam, mam 24 lata i jestem osoba nieaktywną zawodowo. 20stycznia skończyło mi się L4 ale nie jestem zarejestrowana jako osoba bezrobotna ponieważ staram się o dofinansowanie z unii właśnie jako osoba nieaktywna zawodowo. Dostanę je dopiero 1maja b.r. ale teraz niestety zachorowałam i nie wiem czy w razie kiedy znajdę się w szpitalu będe musiała za to zapłacić? Nie uczę się na razie, w lipcu 2010 obroniłam licencjat. Rodzice są ubezpieczeni, tata ma własną działalność a mama pracuje w prywatnej firmie. Bardzo proszę o pomoc.
  • 2011-03-25 14:34 piątek ~Przemysław Gogojewicz Radca Prawny | [+] odpowiedz
    TAK. Osoba z tytułu rejestracji w urzędzie pracy, ma prawo do opieki zdrowotnej. Skoro Pani stara się o dotacje z Urzędu pracy, musi być zarejestrowana w tym urzędzie, jako osoba bezrobotna. Z racji ... czytaj dalej »
  • 2011-11-09 15:54 środa ~eggatta | [+] odpowiedz
    Osoba niezarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy ma tzw. status osoby nieaktywnej zawodowo. Mając taki status można starać się, bez jakichkolwiek wcześniejszych rejestracji, o dofinansowanie na otw... czytaj dalej »
  • 2011-03-25 14:35 piątek ~Przemysław Gogojewicz Radca Prawny | [+] odpowiedz
    ...-uzyskać pożyczkę na sfinansowanie kosztów szkolenia, -uzyskać zwrot kosztów zakwaterowania i wyżywienia podczas szkolenia poza miejscem zamieszkania, jeżeli wynika to z umowy zawartej z instytuc... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.