X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne może się opłacać
2007-10-26 12:15 piątek

Czy warto? Na pewno?

2011-01-30 10:51 niedziela ~Krzysiek
Ciekawy artykuł opisujący możliwości zakupu ubezpieczenia zdrowotnego, ale... Autorki wzięły do porównania z ubezpieczeniami niekonieczne dobre informacje. Ponieważ: 1. Stomatologia - ubezpieczenia dają tylko ok. 10% zniżki na leczenie w przychodni, która zazwyczaj ceni się wyżej niż prywatny gabinet stomatologiczny, poza tym zazwyczaj mamy swojego wybranego stomatologa, do którego chodzimy 2. Ginekologia - z cenami różnie, ale zazwyczaj mamy swojego wybranego ginekologia 3. Okulista - problemy z oczami tak, ale w przypadku doboru okularów większość sklepów z okularami proponuje darmową konsultację okulistyczną Zakres innych usług medycznych w ubezpieczeniach jest imponujący. Ale trzeba na nie wydać od 600 do 2500 zł rocznie. Czy tyle wydajemy zazwyczaj? Do tego dostępność. Super. Taką samą dostanę dzwoniąc do przychodni prywatnej, z którą mają podpisane umowy Zakłady Ubezpieczeń. Dopóki nie będzie można odliczać sobie ubezpieczeń zdrowotnych od podatku lub nie będzie innych zwolnień/ulg podatkowych - Nie dziękuję.
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.