X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TU na Życie CARDIF Polska S.A.

DALEKO OD FIRMY CARDIF

2011-03-01 18:11 wtorek ~dzion
Nie mogę czytać o tych pochwałami firmy CARDIF.ONI CHYBA SAMI O SOBIE TAK PISZĄ.Oczywiście brać dla siebie składki domagają się,ale co do wypłaty to won. Otóż wroku 2009 wysiadła mi pralka automat,remontować się nie opłaciło się więc wziąłem pralkę na wypłat.Kiedy było moje zdziwienie kiedy mi firma kiedyś zwana CETELEM a teraz SYGMA [KTÓRĄ TEŻ BARDZO ODRADZAM] przysłała kartę kredytową zamiast spisu rat spłaty.I teraz ta karta została ubezpieczona właśnie w CARDIF.Pewnego dnia jakiś przemiły PAN zadzwonił do mnie i zaproponował mi NNW,co wchodzi szpitalne.Mimo że mam takie ubezpieczenie w PZU i ja nie chciałem innego, to pewnym czasie ukołysał i umowa telefoniczna została zawarta. Po pół roku od umowy trafiłem do szpitala na 25dni na zapalenie ucha środkowego.Po przesłaniu odpowiedniej dokumentacji szpitalnej do nich otrzymałem że trzeba dostarczyć dokumentację z 5 lat od lekarza rodzinnego i od lekarza kierującego,co na drugi dzień wysłałem.PO DWÓCH TYGODNIACH DOSTAŁEM ODMOWĘ ,twierdzą że choroba jest przewlekła. Zaznaczam iż PZU po złożeniu dokumentacji szpitalnej dostałem pieniążki na drugi dzień. CARDIF jak i SYGMA to dobrzy kombinatorzy.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.