X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A.

DAS "POMAGA" ZA GRANICĄ !!!???

2011-11-27 18:22 niedziela ~RYDZ6666
Następny przykład na bezcelowość wywalania pieniędzy na polisę w DAS. Odezwał się klient, który miał banalne problemy w Holandii. Parkowanie na zakazie, znak niewidoczny zarośnięty gałęziami, zaparkowane kilkanaście samochodów. Dostał mandat i mając polisę DASa zadzwonił do Polski. DAS poinformował go, że nie zna prawa holenderskiego i nie pomogą ????? Po powrocie do Polski poprosił kolegę aby ten zadzwonił do DASa i zadał kilka pytań. Między innymi o takie klopoty za granicą. Otrzymał zdecydowane zapewnienie, iż w takich przypadkach DAS natychmiast pomoże "...bo to firma europejska". Cała rozmowa została nagrana. Gdy Człowiek zadzwonił do DASa i poinformował że ma takie nagranie, a przecież jemu odmówiono pomocy spotkał się z groźbami. Zadzwonił więc do mnie czy oby napewno nie złamał prawa i nie grożą mu z tego tytułu sankcje karne którymi był straszony. PARANOJA !!!! Rydz6666 (ziaernko piasku na pustyni - jak napisała pewna agentka, może i ziarenko ale raczej w oku DASA.)
  • 2011-11-27 20:40 niedziela ~serbian | [+] odpowiedz
    rydz6666,dziękuje, Drodzy Państwo to ja jestem tym człowiekiem o którym pisze użytkownik rydz6666,to prawda postanowiłem zrobić prowokacje,prosząc o pomoc kolegę.Udało się mam na nagraniu niezbite do... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.