X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A.

D.A.S. naprawdę pomaga !

2010-11-14 19:01 niedziela ~AlexRR
Miałem kilka szkód , zakupów wadliwych towarów , zerwanych umów . W jednym przypadku , który jest oczywisty dla wszystkich oprócz sądu , koszty łącznie z biegłym zbliżają się do 8 tys. zł ( gdy przedmiot sporu wart ok. 1000 zł ) . Gdybym miał startować do sądu za swoje pieniądze , na pewno bym odpuścił złodziejowi z powodu arytmetyki r-ku ekon. Jednak D.A.S. pokrywa koszty , chyba do 15 tys . zł ( gdy idzie o proces ) . Ogólnie: często , jak jesteś poszkodowany to nie masz kasy i nerwów na procesy . Wtedy wyciągasz z szuflady polisę D.A.S. . Porady prawne też są rzetelne . NIektóre przypadki pewnie odwalają , ale to wynika z warunków polisy - jak wszędzie trzeba wiedzieć czego się chce i co się kupuje !
  • 2011-01-06 20:59 czwartek ~Rydz6666 | [+] odpowiedz
    Nie ściemniaj AGENCIE ! Wystarczy w internecie sprawdzć "kosszty sądowe" aby dowiedzieć się że ich wysokość zależy od przedmiotu sporu !!! "JEŻELI KTOŚ MA PROBLEMY Z DAS I UŚWIADOMIŁ S... czytaj dalej »
  • 2011-02-02 10:17 środa ~pinky&mózg | [+] odpowiedz
    Jakie by koszty nie były to każdy mając do wyboru zapłacić z własnej kieszeni albo skorzystać, że opłaty będą sfinansowane przez DAS, raczej nie potrzeba zbyt wnikliwej analizy co zrobić. Nawet gdyby... czytaj dalej »
  • 2011-01-07 09:50 piątek ~AlexRR | [+] odpowiedz
    Nie jestem agentem , ale już mam dwie sprawy prowadzone przez papugi opłacone przez DAS . Problem faktycznie jest ( wynikający z ustawy , nie z warunków DAS ) jeżeli przedmiot sporu jest mały : koszt ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.