X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

SIGNAL IDUNA ŻYCIE Polska TU S.A.

Deutschland

2013-09-20 21:52 piątek ~deutschland
kochani Signal Iduna była bardzo dobrą firmą ale 13 lat temu! Firmę poprostu zniszczono!Wszyscy wiemy że firmy niemieckie są bardzo dobre,to że w polsce to tak działa to świadczy o tym jak jest prowadzona w polsce i przez kogo. bałagan i to wszystko ktoś musiał spowodować!to że nie możecie otrzymać pieniędzy itd to jest świadectwo na pracę zarządzających tą firmą w polsce.Signal Iduna w niemczech działa super,każdy w trybie natychmiastowym dostaje odszkodowanie, to samo jest w szwajcarii ,poprostu porządek i dobre zarządzanie to jest sukces każdej firmy!Firma w polsce traci klietów bo ktoś do tego doprowadził!Przykro jest czytać że tak dobra firma ma tak strasznął renomę w Polsce.Firma Signal Iduna wniosła do Polski wspaniałą nazwę i ciekawy dobry produkt ubezpieczeniowy ale traci klientów z powodu jakości pracy zarządzających! Jaki gospodarz takie gospodarstwo! pozdrawiam wszystkich Państwa i życzę szybkiego rozwiązania problemów !
  • 2016-10-19 17:20 środa ~Nieznany sprawca | [+] odpowiedz
    Tak zagraniczne firmy traktują tubylcza ludność w Polsce. Inaczej w Niemczech i Szwajcarii bo tam maja ubezpieczenia dla białych. W Polsce jak w komentarzach.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.