X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Dla mnie to jest jakieś oszustwo.

2010-05-07 13:54 piątek ~oszukany
Mam strategie lwa od ponad 2 lat (wpłacam od 142 zł do 144), niedawno wyszło mi w badaniach ze mam astmę, wcześniej nie miałem. Parę dni po tym się połamałem. Skontaktowałem się z moim ubezpieczycielem na rozmowę. Podczas rozmowy wyszło ze ubezpieczenie nie obejmuje połamania się, co do astmy to agent powiedział mi ze to nie jest trwały uszczerbek na zdrowiu i tez nie obejmuje ubezpieczenie tego. Zapytałem czy mogę po 2 latach wypłacić swój kapitał a ubezpieczenie dalej kontynuować, odpowiedział ze takiej możliwości nie ma i tylko mogę zlikwidować je. Zapytałem czy po zlikwidowaniu za jakiś czas będę mógł znowu się ubezpieczyć? odparł ze nie, bo jestem chory na astmę a to jest nieuleczalne! W tym momencie powiedziałem mu ze sam sobie przeczy tym co mówi. Nie potrafił mi tego wyjaśnić i zmienił temat, dalej drążyłem to co powiedział i niestety, przyznał ze to tak jest skonstruowane i nic nie zrobi z tym. Podczas podpisywania umowy byłem zapewniany przez agenta ze mam pełne dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, wszystko w samych superlatywach, podwyższono mi stawkę zdrowotna ze względu na zawód i możliwość stracenia rąk. Po 2 latach aż osupiałem jak zobaczyłem ze w pierwszym roku wplacania miałem na koncie ok. 1100 a po drugim 1420 ! co miesiac miało sie odkladac 100 zł czyli dało by to ok 2400 po 2 latach a tu tysiac róznicy w jeden rok, byłem zapewniony ze po 2 latach ubezpieczenie samo będzie na siebie pracować. nastepny raz wezme dyktafon i nagram wszystko. czuje sie oszukany
  • 2015-01-27 19:23 wtorek ~Nowocień Dariusz | [+] odpowiedz
    W każdym TUŻ pierwsza lata nie przynoszą dużych zysków, jest to okres gromadzenia kapitału, wpłacając 100 zł/m-c po roku będzie około 1200zł minus koszta prowadzenia rachunku, plus oprocentowanie, kt... czytaj dalej »
  • 2015-05-19 16:40 wtorek ~Lusiab | [+] odpowiedz
    Strategia Lwa to oszustwo. Agenci zapewniają, że po paru latach pieniądze zaczynają na siebie zarabiać. Ja gromadziłam pieniądze przez ponad pięć lat, w sumie wpłaciłam około 10 tysięcy złotych. Po 5 ... czytaj dalej »
  • 2014-10-28 14:42 wtorek ~Bianka | [+] odpowiedz
    wiem, że to post z 2010 roku ale wiele osób na bieżąco się tym interesuje. Pracuje w ing od niedawna. ani w owu ani w tabeli limitów i opłat nie ma nieścisłości, są jasne do zrozumienia. Ponad to jest... czytaj dalej »
  • 2014-11-04 10:37 wtorek ~ida | [+] odpowiedz
    pierwsze o tym słyszę i uważam to towarzystwo za oszustwo.Płcę składkę 56 zł ubezpieczenie grupowe czyli powinny być lepsze warunki niż indywidualne a tu lipa .Zachorowałam w między czasie na raka tar... czytaj dalej »
  • 2014-11-04 10:22 wtorek ~ida | [+] odpowiedz
    pierwsze o tym słyszę i uważam to towarzystwo za oszustwo.Płcę składkę 56 zł ubezpieczenie grupowe czyli powinny być lepsze warunki niż indywidualne a tu lipa .Zachorowałam w między czasie na raka tar... czytaj dalej »
  • 2014-07-07 21:33 poniedziałek ~Dawid | [+] odpowiedz
    Drodzy Państwo naiwniacy!!! ja ubezpieczałem sie chyba 4 lata, miałem mmieć 30 tys po tych latach, jednak jak sie okazała gówno warta Aviwa i jej oszukany agenciak nie powiedział,że nie mam teraz prog... czytaj dalej »
  • 2012-05-03 09:38 czwartek ~Majtek | [+] odpowiedz
    Są towarzystwa które mają w swojej ofercie "trwały uszczerbek na zdrowiu"
  • 2012-04-05 18:58 czwartek ~Superm | [+] odpowiedz
    Ja nie słyszałem aby w ubezpieczeniu indywidualnym był uszczerbek na zdrowiu (połamania) Zgadzam się z przedmówcą czytać OWU a potem narzekać. Dla mnie jeśli podpisuje coś to czytam wcześniej , jeśli... czytaj dalej »
  • 2012-03-30 18:01 piątek ~Agent. | [+] odpowiedz
    Jeśli nie było opcji od połamania to dlaczego mieli by płacić.A uszczerbek na zdrowiu dotyczy wypadku.Ludzie ,wasza wiedza a własciwie jej brak ,jest porażający.Czytać OWU i nie pisać bzdur,to moja ra... czytaj dalej »
  • 2011-08-12 13:06 piątek ~Max | [+] odpowiedz
    Było przeczytać OWU. Niestety czytanie ze zrozumieniem nie jest domeną ludzi ociężałych umysłowo.
  • 2010-05-26 19:54 środa ~gmadej | [+] odpowiedz
    W Strategii Lwa w pierwszym roku nie są pobierane żadne opłaty, dopiero po drugim jest pobierana opłata za pierwszy i drugi rok. Prowizja za uruchomienie polisy pobierana jest ze składek które wpłacon... czytaj dalej »
  • 2012-03-06 20:20 wtorek ~Andrew | [+] odpowiedz
    Totalna bzdura.Więc wygląda to tak jakby koszt uruchomienia polisy był kwotą która zapewnia wypłacenie odszkodowania. Podam przykład a właściwie 2 przykłady. Pierwsza opcja wykupuje tylko polisę ubezp... czytaj dalej »
  • 2012-03-06 20:20 wtorek ~Andrew | [+] odpowiedz
    Totalna bzdura.Więc wygląda to tak jakby koszt uruchomienia polisy był kwotą która zapewnia wypłacenie odszkodowania. Podam przykład a właściwie 2 przykłady. Pierwsza opcja wykupuje tylko polisę ubezp... czytaj dalej »
  • 2010-05-07 14:47 piątek ~joszko31 | [+] odpowiedz
    Niestety Szanowny Panie, tak JEST z tymi firmami ubezpieczniowymi...., nie jestem agentem żadnej firmy ubezpieczeniowej...,ale podobnie jak Pan ,mam też od 2 lat Strategię Lwa.., i mam podobne odczuci... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.