X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Dlanich liczy sie tylko kasa

2011-03-17 20:07 czwartek ~Mirosław Gozdek
Wykupiłem polise w 1997 roku wpłaciłem na konto ubezpieczyciela ponad 30000 zloty po 14 latach z tego kapitału zostało mi 13100 super okolo 18000 wzieli sobie za obsługe i ubezpieczenie wspaniały zarobek .Ciekawy ile jeszcze znależli takich idiotów jak ja i skubia ich na potege.Kupujac obligacje lub grajac na giełdzie nie jesteś w stanie tyle kasy stracic.A oni biora sobie kase za darmo ,bo znajduja siuę głupcy tay jak ja i im pozwalaja sie skubać.Jestem przerażony swoja głupota i oszukańczym sposobem prowadzenia takich interesów. Jeszcze jedno obliczyli sobie obsługe miesięczną mojegpo ubezpievczenia na kwote okolo 230 złotych to zdziersto,tragedja jak można tak nabijać ludzi w butelke. OBUDZCIE SIE LUDDZIE TE TOWARZYSTWO TO TOWARZYSTWO ZDZIERANIA KASY Z MAŁO UŚWIADOMIONYCH LUDZI ROBIENIE Z NICH BALONA Jestem ciekawy czy ktos z tego towarzystwa to przeczyta i zastanowi sie nad tym co napisałem. Mysle ze napewno nikt im na opinji nie zalezy i zalezy na kasie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2013-02-08 17:29 piątek ~Laura | [+] odpowiedz
    To dziwne, że ja mam inną opinię. Ten produkt to musiał być produkt inwestycyjny a nie polisa. Ja mam polisę na dobrą sumę na zycie, płacę 130 zł miesięcznie i mam 100% pewność, że mam cały czas zabez... czytaj dalej »
  • 2011-05-11 16:43 środa ~Agent konkurencji | [+] odpowiedz
    nie pitol chlopie:) naucz sie matematyki i zrozum troche zasady funkcjonowania jednostek uczestnictwa, oraz jak wygląda alokacja funduszy agresywnych :) potem dopiero zapraszam do dyskusji. Sam mam ta... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.