X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

InterRisk S.A. Vienna Insurance Group

Dno totalne

2016-09-29 18:55 czwartek ~mama
Właśnie się dowiedziałam że moje dziecko było ubezpieczone ale nie dostanie odszkodowania bo skręcenie stopy z naderwaniami ścięgna oczywiście gips oraz rehabilitacja to nic takiego i akurat tego nie uwzględni ubezpieczenie. Pytam się jak to jest możliwe? Zawsze myślałam że złamanie, zwichnięcie, skręcenie to na to są narażone dzieci. I jak czytam komentarze to wszystko co dotyczy ubezpieczenia szkolnego to jest dno totalne. Jestem ciekawa jakie profity dostaje ten kto podpisuje umowy. W tym roku podziękuję szkole za takie ubezpieczenie.
 • 2016-10-26 22:42 środa ~UU | [+] odpowiedz
  Potwierdzam moje dziecko złamało prawą rękę.Wysokość odszkodowania to niecałe 100 zł śmiech!też zrezygnuję z ubezpieczenia w tej firmie.Agent też nie bł zbyt pomocny.Myślę że to najgorsza firma na r... czytaj dalej »
 • 2016-10-12 21:36 środa ~kt | [+] odpowiedz
  Wszystko zależy jaki był zakres ubezpieczenia .Widocznie agent zaproponował słabą wersje ochrony. Możliwości jest dużo .Prawdopodobnie osoba odpowiedzialna za podpisanie umowy nie zapoznała się z OWU ... czytaj dalej »
 • 2016-09-29 21:24 czwartek ~monika | [+] odpowiedz
  Właśnie dlatego rodzice powinni sami kupować indywidualne polisy dla swoich pociech. Jestem multiagentem współpracującym z trzynastoma towarzystwami i uważam, że InterRisk ma najlepsze NNW dla dzieci.... czytaj dalej »
 • 2016-10-11 19:31 wtorek ~megi | [+] odpowiedz
  Ja jestem bardzo zadowolona z tego ubezpieczyciela.wypłacono mi 100% kosztow leczenia bez utrudniania.gorąco polecam.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.