X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

HDI-Gerling Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Do joszko.31

2011-08-09 22:38 wtorek ~G.S
Myślę, że takich ludzi oszukanych przez Gerlinga jest więcej, dlatego musimy o tym pisać żeby ostrzec inne potencjalne ofiary.
  • 2011-08-30 10:00 wtorek ~Blitz | [+] odpowiedz
    Ja również NIE POLECAM firmy GERLING ze względu na warunki "wykupu ubezpieczenia" , opłaty likwidacyjnej czy jak by tego nie nazwać - chodzi o to ,że wpłaca się regularnie jakąś kwotę a nie ... czytaj dalej »
  • 2011-09-05 18:28 poniedziałek ~Tomasz | [+] odpowiedz
    Jestem agentem HDI-GERLING i nie wstydzę się tego. Przykro mi, że zakupił Pan polisę u multiagenta, a ten nie potrafił (albo nie chciał) podać Panu wszystkich warunków dotyczących tej polisy a nadto n... czytaj dalej »
  • 2011-09-05 18:35 poniedziałek ~Tomasz | [+] odpowiedz
    Przepraszam, że zwracałem się per' Pan. Post wyżej zauważyłem, że powinienem per' Pani. Za niezręczność przepraszam Panią.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.