X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

SIGNAL IDUNA ŻYCIE Polska TU S.A.

Odpowiedź do komentarza:

SIGNAL IDUNA NAJGORSZE TOWARZYSTWO UBEZPIECZENIOWE - NIE POLECAM !!!!!!
Problem z otrzymaniem pieniędzy. Firma poprosiła mnie abym wysłał im pewne dokumenty abym mógł otrzymać pieniądze z tytułu urodzenia dziecka. Po nie całym miesiącu otrzymałem pismo, że ksero dokumentów, które im wysłałem między innymi AKT URODZENIA oraz DOWÓD, ma być potwierdzone przez notariusza (jakby nie mogli odrazu), dodatkowo CZYTELNY podpis jeszcze notariusza ma być. Dwa dni później przedzwoniłem do SIGNAL IDUNA, firma już posiadała ode mnie "brakujące dokumenty". Poinformowany zostałem, że znowu będą rozpatrywać, coś co już było raz rozpatrzone, ale tym razem 14 dni. 15 dnia do nich znów przedzwoniłem, ponieważ środków dalej nie było. Powiedzieli, że zostało wszystko zaakceptowane pozytywnie i, że lada dzień będę posiadał daną gotówkę. Minęły kolejne 4 dni i ani śladu. Przykładowo podam różnice, np. PZU żonie wypłaciło po nie całym tygodniu i nie potrzebowała wysyłania żadnych ksero potwierdzonych przez notariusza. Koledze urodziło się dziecko i również otrzymał po nie całym tygodniu pieniądze ze swojego TU akurat też PZU. Żeby było mało, koledze z firmy zmarła bliska osoba, a jest ubezpieczony w SIGNAL IDUNA, przez ponad 3 miesiące musiał wysyłać im różną dokumentacje żeby otrzymać to co mu się należało, nie wystarczył tylko AKT ZGONU. ZDANIEM NIE TYLKO MOIM, FIRMA SIGNAL IDUNA jest: NIE SOLIDNA, CZASOCHŁONNA, NIESZANUJĄCA SWOICH KLIENTÓW, NIE POLECAM
Tytuł komentarza
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.