X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Proama

Odpowiedź do komentarza:

Banda złodzieii i bezczelnych kłamców
Krótko: kolizja ich klient mistrz kierownicy wyprzedza na skrzyżowaniu na podwójnej ciągłej i przed przejściem dla pieszych. Ja skręcam prawidłowo w lewo. Patrzę w lusterko nie widzę auta, skręcam i uderzam lewą częścią przodu w jego prawy bok - przejechał sobie od drzwi przednich do tylnego zderzaka a ja uszkodzony zderzak przód z lewej strony lewy błotnik i lampa. Policja nie ma wątpliwości - wina mistrza mandat i punkty. Proama przysyła rzeczoznawcę - który przekonuje mnie że moje Suzuki jimny 2008 r. 28 000 autentycznego przebiegu to złom i szajs, a na dowód tego -tylna opona na klapie była bieżnikowana bo nie widać napisów na bokach :-) No nie widać bo zakrywa je pokrywa koła... No nic oddaje na naprawę bezgotówkową do serwisu SUZUKI, ProSRAMA akceptuje koszty - 8000 zł odbieram auto i... dostaje decyzje na 2400 zł i współwinę 50% do wypłaty 1200 zł. Myślałem że śnię. Napisałem do Rzecznika ubezpieczonych i do nich odwołanie. Uznali wycenę na 8000 zł ale dali tylko 4000 zł utrzymując współwinę. Otóż jestem w 50% współwinny gdyż nie zachowałem szczególnej ostrożności i zajechałem drogę pojazdowi poruszającemu się po pasie do jazdy w drugą stronę. Tylko ćwierćinteligenci z PROSRAMY - te mistrz jechał w tę samą stronę co ja... Nie ważne żyjemy w Polandii, a tu ma rację ten kto ma układy. Jak pisze do mnie PROSRAMA - w ich opinii mandat karny nie jest dokumentem bezwzględnie wiążącym i dalej nie przesądza on o odpowiedzialności cywilnej sprawcy, ba takowe skutki wywołuje jedynie prawomocny wyrok sądu i to w sprawie o popełnienie przestępstwa, a nie wykroczenia. Wiecie Państwo co to oznacza: ano to, że uzurpują sobie prawo do bycia sędzią we własnej sprawie i co więcej mają na to przepis tj. art 16 pkt. 1 Ustawy z dnia 22 maja 20013 roku o działalności ubezpieczeniowej. Oznacza to, że jeśli tylko ich papuga znajdzie jakiś punkt zaczepienia mogą zrobić wszystko, wydać najbardziej niedorzeczną decyzję i wszystko jest OK. A więc Ci co mają zapłacić za szkodę sami decydują czy to zrobią czy nie, a jeśli tak to w jakim zakresie. Nie podoba się - idź do sądu. Nasi prawnicy czekają. Chory system polega na tym, że PROSRAMA oferuje 70% zniżki i klient idzie do nich bo jest tanio. Różnicę z nawiązką odbije sobie PROSRAMA na takich frajerach jak ja - zaniży koszty szkody, zrobi współwinę i luzik. Wychodzą na plus i stać ich nawet na droga reklamę w TV.Dlaczego szkody nie likwiduje się w swoim towarzystwie ubezpieczeniowym? wtedy kupując OC nie patrzylibyśmy tylko na cenę ale także na reputację towarzystwa i na ich metody likwidacji szkód. Wtedy rynek sam by wyeliminował takich bezczelnych złodziei jak ta firma. A tak, cóż taki facet jak ten co spowodował moją kolizję, znów będzie przekonany, że wyprzedzanie na podwójnej ciągłej na skrzyżowaniu i przed przejściem dla pieszych to nic takiego, przecież uznali że tamten frajer co wolno jechał a żoną i dzieckiem świecił kierunek i skręcił jak go brałem z lewej to jest w połowie winny wypadku. A mam pytanie: Czy jak ten sam mistrz rozjedzie kiedyś człowieka na pasach bo znów będzie kogoś brał przed przejściem dla pieszych to co na to powie PROSRAMA? Da wdowie po nim albo osieroconym dzieciom 70% zniżki na OC i obleśny uśmiech Pana z reklamy? Ja tego kolesia nie widziałem w lusterku jak skręcałem, po prostu był w martwej strefie. Do łba mi nie przyszło że ktoś może by tak durny, by w małym mieście, kiedy na całej ulicy jesteśmy tylko my dwaj, o 7 rano wyprzedzać kogoś kto i tak sygnalizuje że skręca w lewo. Wspaniała złodziejska i pełna hipokryzji ekipo z PROSRAMA - niestety jestem współwinny - nie posiadłem zdolności nadprzyrodzonych i bezczelnie śmiałem zajechać drogę waszemu dzielnemu klientowi, który w imię uwielbienia swoich i tylko swoich praw postanowił wyprzedzić mnie na skrzyżowaniu, na podwójnej ciągłej która jest tam przez cały czas i kończy się dopiero za przejściem dla pieszych i przed przejściem dla pieszych właśnie. Przepraszam, że bezczelnie, miałem śmiałość skręcić w lewo w ulice prowadzącą do przedszkola gdzie chodzi mój syn i tym samym uszkodzić samochód Waszego klienta. Moje zachowanie było nieodpowiedzialne. Było by lepiej by w ten październikowy dzień mój 4 letni syn poszedł 6 km do przedszkola piechotą.Wtedy Wasz klient mógłby rozwinąć cała prędkość bez przeszkód i żadna zawalidroga w postaci mojej małej terenówki (jestem leśnikiem) nie odebrała by mu przyjemności z porannego rajdu po mieście. A tak naraziłem go na nieprzyjemności a Was droga biedna firmo na straty bo śmiałem nie zgodzić się z wyceną Waszego złodzieja pożal się Boże rzeczoznawcy i nie zadowoliłem się wyceną tego fachowca od bieżnikowanych opon tylko śmiałem naprawić auto w serwisie na oryginalnych częściach. SKANDAL PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PAŃSTWA CI ZŁODZIEJE UKRADLI MI PONAD 4000 ZŁ TO SA DWA MIESIĄCE MOJEJ PRACY. TRZYMAJCIE SIĘ PAŃSTWO Z DALEKA OD TEJ FIRMY. MOŻE MOJA HISTORIA KOMUŚ POMOŻE.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000. Brak możliwości wstawiania linków.
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.