X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Nationale-Nederlanden

Odpowiedź do komentarza:

dla mnie to jest jakieś oszustwo.
Totalna bzdura.Więc wygląda to tak jakby koszt uruchomienia polisy był kwotą która zapewnia wypłacenie odszkodowania. Podam przykład a właściwie 2 przykłady. Pierwsza opcja wykupuje tylko polisę ubezpieczeniową , czysta polisę bez żadnych opcji oszczędzania czy inwestowania. Oczywiście TU wkalkuluje koszt uruchomienia polisy a ja wpłacam tylko składki.Pewnie odpowiedź będzie , że koszt uruchomienia czyli ta prowizja jest wkalkulowana w składkę i odpowiedź ta w pełni mnie satysfakcjonuje. A co jak zrezygnuje po 2 miesiącach? Polisa uruchomiona a ja wpłaciłem tylko 100-150zł a prowizja od uruchomienia jest wiele wyższa. Drugi przykład wykupiłem tzw strategię lwa. Po dwóch latach chcę zrezygnować a tu zonk.płaciłem ok 150zł w tej strategii na ubezpieczenie i drugie 150 na poczet oszczędzania bo inwestowaniem tego nazwać nie można. 2 lata to 24 miesiące więc 150 x 24 3300. Zrywam polisę i dostaje 149 zł z groszami. A teraz pytanie bo w obydwu przypadkach uruchomiliście polise i w pierwszym ok nawet po zerwaniu po 2 latach nie zabierzecie mi nic , tylko składki przepadły. A w drugim przypadku prowizje pobieracie z moich oszczędności. Bardzo ciekawe , że nie wystarcza złodziejom , że zostały dla nich 2 letnie składki bo żadnych pieniędzy nie wypłacili to jeszcze muszą ukraść w formie prowizji całe oszczędności. W woli ścisłości drogi Panie polisa to nie jest indywidualne konto emerytalne , bo tam co się odłoży to sie dostanie. Możecie mieć sytuacje że po 3 czy 5 miesiącach wypłacicie 100ty i więcej. A podsumowując ostatnie Pana zdanie jak mam sieczuć jak po 2 latach doznałem wypadku(czytaj szoku) dowiadując się jak mnie ING oszukało i z wpłaconych 7200zł oddali mi tylko 149zł.Ok 3600 poszło na składki ubezpieczeniowe. A co z resztą z drugiej połowy. Taki jest koszt wypisania polisy i wklepania tego w komputer. To nie prowizja , to oszustwo w biały dzień. Tak polisy na zachodzie nie działają. Nadmienię jeszcze , że pracują już nad tym prawnicy , ale nie polscy. Sprawa trafi dużo dalej a finalnie zostanie wytoczony pozew zbiorowy przeciwko ING bo myślę , że wielu pokrzywdzonych w taki sposób się znajdzie. Ale ten pozew dopiero po orzeczeniu odpowiedniej instytucji europejskiej(wtajemniczeni będą wiedzieli o co chodzi). Wtedy ING zobaczy jakie odszkodowania będzie musiało wypłacić a ponadto oddać pieniądze razem z odsetkami. Według moich wstępnych kalkulacji będzie to spora sumka nawet jak na tak dużą firmę.Pozdrawiam z uśmiechem bo już niedługo powrócę z bardzo ciekawymi informacjami na tą i wiele innych stronek.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000. Brak możliwości wstawiania linków.
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.