X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

UNIQA

Odpowiedź do komentarza:

Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy
Jest mi naprawdę ciężko wyrazić swoją opinię o firmie UNIQA bez używania wulgarnych słów. Obsługa klienta w niej to po prostu kpina. Krótko opiszę o co chodzi: Wykupując polisę zostałem zapewniony, iż zostanie ona przysłana do mnie najdalej w ciągu 5 dni. Polisa była mi potrzebna aby uruchomić kredyt mieszkaniowy i co za tym idzie dotrzymać terminu wpłaty zawartego w akcie notarialnym. Oczywiście nic w przeciągu 5 dni do mnie nie przyszło, więc zacząłem do nich wydzwaniać. Najpierw dodzwoniłem się po wielu trudach do agenta(Pan Tomasz), który sprzedał mi polisę(próbowałem zarówno dzwonić na telefon komórkowy jak i stacjonarny, jednak chyba dopiero 15 próba zakończyła się sukcesem). Po zapytaniu jaki jest staus mojej polisy uzyskałem wymijającom odpowiedź, iż aktualnie nie może tego sprawdzić i oddzwoni do mnie około godziny 16. Jak się pewnie wszyscy domyślają nie oddzwonił, a co więcej przestał odbierać telefony. Próbowałem się skontaktować z tym Panem jeszcze przez dwa kolejne dni - bezowocnie. Po utracie nadzieji na kontakt z Panem Tomaszem udałem się do oddziału firmy, gdzie powiedziano mi, iż nie wiedzą gdzie jest Pan Tomasz(może na urlopie - no kogo to interesuje prawda?), a nikt poza nim nie może udzielić mi informacji na temat mojej polisy. Dopiero gdy zacząłem być mniej miły znalazła się osoba, która powiedziała, że zadwoni do centrali do Łodzi i się dowie co i jak. Ale oczywiście nie może być za łatwo - była godzina 15:20, a centrala pracuje tylko do 15:00, więc nie pozostało mi nic innego jak czekać. Pani, która przejęła sprawę obiecała, że od 8 rano będzie od razu zajmować się tą sprawą. Zadzwoniłem do niej o 10 dnia następnego i co się okazało? Oczywiście Pani sobie zapomniała i nigdzie nie zadzwoniła, ale obiecała że oddzwoni za parę minut do mnie. Oddzwoniła po 4 godzinach z wprost wyśmienitą informacją - mój wniosek o polisę leży w centrali na biurku gościa, który jest na urlopie! UNIQA posiada doprawy doskonale dopracowane procedury postępowania. Jeżeli ktoś jest na urlopie to wszyscy wrzucają wszystko na jego biurko żeby miał co robić jak wróci, a sami pierdzą w stołek. Finał na chwilę obecną jest taki: Po 10 dniach od zakupu polisy nie została ona jeszcze nawet wystawiona, nie mówiąc o wysłaniu i otrzymaniu jej. Cała sprawa, choć dla mnie bardzo istotna dla niektórych będzie błachostką. Moim zdaniem pokazuje jednak ona dobitnie jak mało profesjonalna jest firma UNIQA. Jeżeli firma nie potrafi sobie poradzić z tak trywialną sprawą jak wypisanie paru świstków i wysłaniu ich pocztą to nie wróżę sukcesu również w innych sprawach. Obsługa klienta w UNIQA przypomina sceny z filmów Stanisława Barei. Nie ma ona nic wspólnego z rzetelnością i profesjonalizmem.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000. Brak możliwości wstawiania linków.
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.