X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Odpowiedź do komentarza:

Nie daj się oszukać firmą ubezpieczeniowym !!!
Nie daj się oszukać firmom ubezpieczeniowym, odzyskamy twoje pieniądze !!! !!! Towarzystwa Ubezpieczeniowe wyceniają szkody w oparciu o ceny części zamiennych tak zwanych zamienników, stosują stawki za naprawę oderwane od rzeczywistości wszystkie te działania dążą do minimalizacji kwot wypłaconych odszkodowań, w efekcie często klienci czują się pokrzywdzeni ich decyzjami. Niestety – odwołania najczęściej okazują się nieskuteczne, procedura czasochłonna, skomplikowana i bardzo kosztowna. jesteśmy odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na tego typu usługi – klienci coraz częściej nie mają czasu i pieniędzy na skomplikowane i kosztowne procedury likwidacji szkód. Chcą swoje sprawy załatwić szybko, skutecznie i tanio. Wszystkie te warunki są gwarantowane dzięki skorzystaniu z naszej oferty.Załączona grafika: odszkodowania.jpg Pierwszym krokiem jest weryfikacja czy: szkoda powstała z OC sprawcy, została poprawnie skalkulowana. Jeśli otrzymamy od Państwa : kalkulację szkody decyzję wypłaty W ciągu 72 godzin przeprowadzimy bezpłatnie dla Państwa ponowną kalkulację, która pozwoli nam ustalić czy Towarzystwo Ubezpieczeniowe nadmiernie nie zminimalizowało Państwa szkody. Jeśli szkoda została źle wyceniona czy zaniżona skontaktujemy się z Państwem i z chęcią odkupimy od Państwa szkodę. Poszkodowany w dniu zawarcia umowy przenosi wszystkie prawa do szkody dotyczącej umowy na naszą Firmę Ile to kosztuje ? PMS pobiera prowizję za tą usługę – jest to umówiony procent od odzyskanej sumy 10-15% – skontaktuj się z naszym doradcą WYŚLIJ DOKUMENTY (KALKULACJA SZKODY, DECYZJA WYPŁATY) TO NIC NIE KOSZTUJE! TEL: 793-612-821 pms.odszkodowania@op.pl
Tytuł komentarza
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.