X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Odpowiedź do komentarza:

samochód zastępczy
Nie polecam firmy AXA DIRECT to pospolici oszuści. W wyniku kolizji z winy klienta który posiada OC w AXA zgodnie z prawem przysługuje mi pojazd zastępczy na czas naprawy mojego uszkodzonego pojazdu. W chwili gdy zgłaszałem szkodę byli bardzo mili i faktycznie otrzymałem pojazd zastępczy z OC sprawcy kolizji, wprawdzie o klasę niżej ale dostałem. Niestety w dziewiątym dniu użytkowania pojazdu otrzymałem telefon od firmy której pojazd użytkowałem, że następnego dnia muszę go oddać. Zadzwoniłem do AXA gdzie dowiedziałem się, że wpłynęło pismo do AXA od firmy wynajmującej mi pojazdy z zapytaniem, czy przedłużą czas użytkowania pojazdu, pani z AXA odpowiedziała mi, że pismo wyrażające zgodę jest w trakcie przygotowywania i będzie przedłużony okres wynajęcia pojazdu. Następnego dnia dowiedziałem się, że wysłali pismo negatywne i pomimo, że mój pojazd jest jeszcze w naprawie zostałem bez pojazdu. Dzwoniłem do nich kilka razy, za pierwszym razem odebrał pan konsultant, który powiedział że tak zdecydował likwidator szkody i już. Powiedziałem mu, żeby odsłuchał sobie wczorajszą rozmowę ze mną gdzie pani z AXA zapewniała mnie, że czas najmu pojazdu zostanie przedłużony. Oczywiście nie uzyskałem od niego podstawy odebrania pojazdu ani nr. telefonu do jakiejkolwiek kompetentnej osoby. Próbowałem dodzwonić się do kierownika oddziału ale to jest nie możliwe, już nikt mojego telefonu więcej nie odebrał. NIE POLECAM tej firmy, a w przypadku kolizji z klientem AXA najlepiej wzywać POLICJĘ i pogotowie.
Tytuł komentarza
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.