X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Odpowiedź do komentarza:

zaczyna się właśnie trzeci rok gdy czekam na odszkodowanie od AXY
16.11.2013 miała miejsce kolizja nie z mojej winy,byłem poszkodowanym.Została wezwana na miejsce policja która sprawcy wlepiła mandat którego nie przyjął,następnie sprawa w sądzie który wydał wyrok na moja korzyść...zapłaciłem za rzeczoznawcę,zapłaciłem za seriws komputerowy który wydał opinie i koszty naprawy za laptopa,zapłaciłem sa blacharza bo przecież nie będę jeździł samochodem który stwarza zagrożenie na drodze,zapłaciłem za adwokata który prowadził rozprawy i właśnie dzisiaj po ponad dwóch latach :) otrzymałem łaskawie wiadomość że zostalo mi przyznane odszkodowanie wysokości 2371,76 :) (naprawde chyba uruchomie starych kolegów i zrobimy dobry materiał :)) same szkody samochodu wynosiły ponad 4 tys. a odzyskanie danych z laptopa TO KOLEJNE 2,5tys zł ..kolejne 1,2zł serwis plus adwokat..no ludzie gdzie tutaj jakieś racjonalne myślenie?...firmy ubezpieczeniowe kasę doją z ludzi a le jeżeli chodzi o wypłaty odzskodowań to maja nas w głębokim poważaniu... A teraZ z innej bajki: Mój adwokat opowiadał mi to jak rodzina ubezpieczyła sobie dom na wypadek zalania(powodzi) na 300tys zł a że pewnego sierpnia ulewy nas nie opuszczały zalalo im garaż w którym mieli silnik od bramy garażowej,quada i samochód....nie piszę o jakiś tam narzędziach ogrodnika itp itd. wkażdym bądź razie dostali wiadomość z firmy ubezpieczeniowej żę postawili dom na terenie zalewowym i nie dostaną odszkodowania :D nie no kur.. to po co brali kasę skoro i tak nie miałeś szans na odszkodowanie? :) Mogł bym tutaj tak w nieskończoność ale po co to komu? Nie chce nikogo smarować,nie chce wyłudzić pieniędzy....poprostu chce sprawiedliwości.
Tytuł komentarza
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.