X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Odpowiedź do komentarza:

AXA opinia dotycząca szkody
To i ja podzielę się opinią. Właśnie otrzymałem przelew na konto - w 39 dniu od momentu zgłoszenia szkody. Szkoda dotyczyła kolizji. Na miejsce wezwana Policja, sprawca zdarzenia ukarany mandatem. Ogólnie złego słowa bardzo powiedzieć nie mogę. Może poza tym, że nie dotrzymali 30-dniowego terminu. A poza tym... - wycena szkody: Ja jestem zadowolony. Moje auto jest "serwisowo drogie" co powiedział sam rzeczoznawca robiący oględziny. Szkodę wycenili jednak jak dla mnie całkiem nieźle. - niektórzy narzekają, że nie mogą się dodzwonić do AXA. Ja dzwoniłem 9 razy na infolinię. Średnio na połączenie czekałem 2-4 minuty. Dwa razy zdarzyło mi się czekać około 10 minut na połączenie z konsultantem. A raz połączyłem się w mniej niż minutę. - W wakacje roku 2015 kolizję miał mój drugi samochód. Sprawca kolizji ubezpieczony był w PZU. Uszkodzenia były raczej niezbyt wielkie. PZU wyceniło szkodę na niecałe 1000zł. Pieniądze miałem na koncie w 7 dni. I tutaj największy zarzut dla AXA wg mnie. Zbytnia opieszałość chociażby w porównaniu z kolizją z wakacji. W przypadku obecnej szkody AXA miało ode mnie wszelkie niezbędne dokumenty. Była notatka z Policji oraz sprawca szkody przyznał sie do winy co potwierdził przyjęty przez sprawcę mandat karny. Dlatego też nie do końca rozumiem dlaczego AXA nie dotrzymała 30-dniowego terminu. Wg mnie jest to bardzo nieprofesjonalne. Poza tym innych uwag nie mam.
Tytuł komentarza
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.