X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Odpowiedź do komentarza:

Jeszcze nie kupiłem, a już odradzam
Chciałem u nich kupić ubezpieczenie ac/oc/nnw/assistance. Zrobiłem wyliczenie na stronie, ale miałem kilka pytań. Zadzwoniłem, podałem konsultantce numer wyliczenia - do weryfikacji, po czym zostałem zbombardowany słowotokiem, gdy jej w połowie grzecznie przerwałem, że chcę zadać pytanie z którym dzwonię - odnośnie dodatkowego ubezpieczenia szyb, zostałem wręcz wyśmiany "no jak to, pan nie wie? przecież w każdym AC są szyby ubezpieczone"... Po czym zaczęła mi robić wyliczenie (ok, ona chce zarobić, ja może będę miał taniej... o 6 zł :)) Chciałem kupić, więc w sumie czemu nie. Pani każe przedyktować VIN - mówię, że podyktuje 'imionami' "nie proszę normalnie"...ok. Oczywiście niemal cały VIN zapisała źle. Pytam się co dalej - ona prześlę mailem informacje z linkiem do programu, bo rzeczoznawca musi obejrzeć samochód, a dopiero potem ofertę. Zdziwiłem się, bo jak to niby mam wyliczenie...ale go nie mam dopóki mi rzeczoznawca na samochód nie popatrzy? Może tak jest, nie znam się...ale protekcjonalna przez całą rozmowę pani konsultant nie była mi w stanie wyjaśnić czy oferta którą wyliczyła jest wiążąca czy nie. Dobrze, zamówiłem kontakt z rzeczoznawcą...bardzo mądrą pani konsultantka oczywiście nie wysłała mi żadnego maila z informacjami/linkiem (pewnie adres @ też źle zapisała). Cóż, piszę do AXA z opisem sprawy i prośbą o kontakt - co ważne w ich formularzu wybieram dzień/godzinę...zero kontaktu, olali mnie całkowicie. Także szczerze nie polecam. Jeśli przy próbie zakupu ubezpieczenia za prawie 3 tysiące tak traktują potencjalnego klienta - to wolę nie wiedzieć jak jest potem.
Tytuł komentarza
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.