X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót

Odpowiedź do komentarza:

żadna kancelaria - najlepiej do prawnika
Ludzie, zastanówcie się, zanim pójdziecie do takiej kancelarii. Miałem wypadek jak byłem jeszcze dzieckiem. Rodziców nachodziły takie kancelarie, które chciały 30 % + Vat za prowadzenie sprawy, ale jak usłyszały, że policja ustaliła, że to ja jestem wyłącznie winny, to się wycofywały, bo sprawa beznadziejna i trzeba sprawę prowadzić przez sąd, a takie kancelarie nie mogą iść do sądu, bo nie mają uprawnień - chyba tylko radca prawny, albo adwokat może. Mój wujek znalazł mi na jakimś forum jakąś radcę prawną, która wtedy nie miała dużo spraw, więc chętnie się zgodziła wziąć moją. Rodzice dali się na nią namówić - chociaż to głupio wyglądało, jakaś nieznana radca z forum, ale sprawdzili że wcześniej pracowała w sądzie, więc uznali, że może akurat będzie wiedziała co robić w tej sprawie. Poza tym żadna kancelaria odszkodowawcza nie chciała tej sprawy, więc nie mieli innego wyboru. Teraz jestem dorosły, bo sprawa ciągnęła się 5 lat. Ta pani to był najlepszy wybór w moim życiu, jak wygrana w totolotka. Tydzień temu dostałem pieniądze i jeszcze nie mogę ochłonąć. Nawet nie wiedziałem o jaką kwotę jest ta sprawa - ta Pani mówiła, że wystąpiła o dużo, ale nie chce mi robić niepotrzebnej nadzieji. więc nie pytałem ile to dla niej dużo. Chciałem dostać cokolwiek - myśleliśmy może 1000 zl. Chciałem sobie kupić nowe spodnie, czy buty, a rodzicom też było ciężko i nie mieli pojęcia o ile można walczyć. Teraz zastanawiam się, czy starczy na dom, a może mieszkanie i samochód. Nikt się nie spodziewał takiej kwoty, a do tej Pani mogę dać kontakt - może w ten sposób pomogę innym. Nie wiem jak się dokładnie nazywa, bo wszystkim zajmował się wujek i rodzice, ale mam telefon.e - mail do mnie: roni68@wp.pl
Tytuł komentarza
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.