X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Ubezpieczenia wypadkowe dla dzieci i młodzieży
2014-09-01 11:38 poniedziałek

Doświadczona niedoświadczonym pod rozwagę

2014-09-02 19:34 wtorek ~Babcia Marysia
Dziś jestem babcią trzech przedszkolaków, których rodzice ubezpieczyli rzec by można "po zęby" pomni wypadków ze swojego dzieciństwa. Córka - choć drobna i delikatna nie uległa nigdy żadnemu wypadkowi w dzieciństwie. Chociaż od wczesnego dzieciństwa uprawiała wraz ze starszym o 1,5 roku bratem bardzo różne sporty nigdy nie uległa żadnemu wypadkowi. Natomiast syn mający zawsze znacznie lepsze warunki fizyczne od siostry uległ do ukończenia szkoły 4 poważnym w skutkach wypadkom. O ile po latach mogłabym uznać, że ubezpieczając córkę wyrzuciłam pieniądze w błoto, o tyle w przypadku syna, do dziś żałuję, że był tak źle ubezpieczony w szkole - świadczenie wypłacone z tytułu uszkodzenia na lekcji WF stawu kolanowego leczonego operacyjnie wystarczyło na moje dojazdy do szpitala oddalonego od domu o 30 km. Gdyby wówczas istniały takie możliwości ubezpieczenia dzieci, jak teraz, ubezpieczylibyśmy je nie bacząc na konieczność wydania średnio miesięcznie ok. 20-50 zł na dziecko/m-c. Koszty poniesione przez nas czterokrotnie na rehabilitację syna po operacji, 2 złamaniach oraz przemieszczeniu kręgu szyjnego były naprawdę bardzo wysokie. Wszystkie wypadki miały miejsce w czasie bardzo amatorskiego i spokojnego uprawiania sportu (siatkówka, jazda na sankach na osiedlowej górce)
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.