X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

MTU
Ocena: 2.69 (607 g³osów)
Firma MTU, która przez wiele lat dzia³a³a na rynku w pe³ni samodzielnie, od 1 listopada 2014 roku jest czê¶ci± Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego Ergo Hestia. W zwi±zku z tym, od tego czasu trudno jest rozpatrywaæ jej ofertê niezale¿nie od firmy nadrzêdnej. Jak zatem klienci oceniaj± po³±czon± ze STU Ergo Hestia firmê MTU?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± STU Ergo Hestia w roku 2018 wynios³a 909, co daje 10,9% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Trudno w tym zestawieniu wy³±czyæ jedynie te zg³oszenia, które dotycz± samego MTU. Jedynie mo¿na te dane rozpatrywaæ w ca³o¶ci. Wa¿ne jednak by wiedzieæ, ¿e produkty MTU nadal funkcjonuj±, a ich klienci nadal z nich korzystaj±.
 
Dlatego te¿, je¿eli korzystacie lub korzystali¶cie z produktów MTU, pozostawcie swoj± opiniê. To bardzo wa¿ne, je¿eli podzielicie siê swoimi do¶wiadczeniami, inni bêd± mogli z tego do¶wiadczenia skorzystaæ.  Mo¿e to byæ podstawa podjêcia takiej, a nie innej decyzji. 

Dramat !!!

2009-12-13 12:37 niedziela ~Tolek
Szkody nie by³o ¿adnej... mimo wieku jaki mam to i tak jest zbyt du¿o do p³acenia a zni¿ka by³a minimalna po roku czasu... ciekawy jestem dlaczego w firmie ubezpieczeniowej CUK moje oce wynosi³oby 800 z³ na rok w tej samej osadzie w³a¶cicieli auta. jest ró¿nica??? 800 z³---- 1537z³??? jest i to wielka i nie wiem jakim prawem muszê p³aciæ raty co 2 miesi±ce a nie co 3 jak rok temu. i na same ¶wiêta 400 z³ prawie musia³em wydaæ.
  • 2009-12-19 21:25 sobota ~TIK366 | [+] odpowiedz
    Co to jest CUK ?
  • CUK
    2010-01-21 10:21 czwartek ~DORKA | [+] odpowiedz
    CUK TO JEDNA Z TAKICH INSTYTUCJI, ¯E MY¦LISZ, I¯ WYBIERAJ¡ CI NAJTAÑSZE I NAJLEPSZE UBEZPIECZENIE, A ONI DAJ¡ CI TAKIE, KTÓRE P£ACI IM NAJWY¯SZ¡ MAR¯Ê...:)
  • 2020-11-29 14:10 niedziela ~Rodo | [+] odpowiedz
    Cuk przy ul. Radzymiñskiej w Warszawie- uwa¿ajcie i sprawdzajcie dane. Pracownice nie potrafi± uzupe³niæ zielonej karty, oszukuj± i nie wykonuj± us³ug w stopieñ nale¿ny. Centrala nawet nie odpowiada n... czytaj dalej »
  • 2020-07-23 11:34 czwartek ~Andrzejek | [+] odpowiedz
    Nie Polecam!!! Jak kupowa³em polisê to byli bardzo mili i mega pomocny!!! Ale jak sprzeda³em auto i zg³osi³em zwrot kasy z polisy AC to ju¿ prawie zero kontaktu, ³askawie trzeba prosiæ o kontakt!!!
  • CUK
    2017-08-18 14:06 pi±tek ~Ciemnyludwszystkokupi | [+] odpowiedz
    Witam! Chcia³bym poni¿ej wyraziæ opiniê o firmie CUK jako osoba która kilka lat temu pracowa³a jako multiagent ubezpieczeniowy. Chcia³em skorzystaæ rok temu z us³ug tej firmy w Zabrzu. Poszed³em i ... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo MTU na:
    4.14
    OPINIE O MTU
  • CUK
    2017-11-20 20:12 poniedzia³ek ~Lukas | [+] odpowiedz
    zgadzam siê, oferta dla ma³o zorientowanego klienta jest to najdro¿sza rewelacja. Osobi¶cie dosta³em ofertê 7 towarzystw, wiêc do 30 trochê bli¿ej. Ubezpieczy³em w koñcu poza Cuk. Odradzam wiêc "... czytaj dalej »
  • CUK
    2017-11-20 20:11 poniedzia³ek ~Lukas | [+] odpowiedz
    zgadzam siê, oferta dla ma³o zorientowanego klienta jest to najdro¿sza rewelacja. Osobi¶cie dosta³em ofertê 7 towarzystw, wiêc do 30 trochê bli¿ej. Ubezpieczy³em w koñcu poza Cuk. Odradzam wiêc "... czytaj dalej »
  • CUK
    2017-11-14 17:17 wtorek ~KL CUK | [+] odpowiedz
    Ale w oczy kuje mocna konkurencja na rynku. I tak k³amaæ, kto to widzia³.
  • 2022-10-08 21:21 sobota ~Roy | [+] odpowiedz
    Jak ju¿ to "K£UJE" analfabeto.
  • CUK
    2017-08-18 14:06 pi±tek ~Ciemnyludwszystkokupi | [+] odpowiedz
    Witam! Chcia³bym poni¿ej wyraziæ opiniê o firmie CUK jako osoba która kilka lat temu pracowa³a jako multiagent ubezpieczeniowy. Chcia³em skorzystaæ rok temu z us³ug tej firmy w Zabrzu. Poszed³em i ... czytaj dalej »
  • CUK
    2018-09-27 23:46 czwartek ~Punkt Partnerski | [+] odpowiedz
    No tak ... Jeden agent z CUK da³ cia³a, a teraz pomyje wylewasz na wszystkich z CUK... zrób faktyczny rekonesans po placókach, a potem siê wypowiadaj.Irytuj± mnie takie ie wypociny.
  • 2015-11-22 23:54 niedziela ~Nepotyzm w dziale marketingu | [+] odpowiedz
    Czy kto¶ z pracowników dzia³u marketingu zorientowa³ siê, ¿e wasz nowy dyrektor nie ma odpowiednich kwalifikacji do tej pracy? Czy ktokolwiek z Was pomy¶la³, ¿e by³by lepszym od niego dyrektorem? Nie ... czytaj dalej »
  • CUK
    2015-08-17 22:07 poniedzia³ek ~pracownik | [+] odpowiedz
    Nigdy wiêcej CUK. Najgorszy pracodawca ever. Dzia³ HR tylko potrafi robiæ piêkn± reklamê i nic poza tym. Firma chwali siê, ¿e maj± kartê sportow± i pakiet medyczny te¿ co¶, ka¿da firma wprowadza takie... czytaj dalej »
  • CUK
    2015-05-24 00:29 niedziela ~Prawda na 1 miejscu | [+] odpowiedz
    Daj dzia³owi HR uczciw± i rzeteln± a tak¿e popart± argumentami faktami oponiê o prze³o¿onym; stan± sprzedajnie po stronie firmy chc±c z³amaæ anonimowo¶æ, ¿a³osne...
  • CUK
    2015-01-08 20:59 czwartek ~Kamila | [+] odpowiedz
    Mia³am mo¿liwo¶æ wziêcia udzia³u w rekrutacji CUK i dotar³am do III etapu. Jak dla mnie ciekawa to firma, która wyró¿nia siê spo¶ród rynku pracy du¿ym zaanga¿owaniem w proces rekrutacji oraz profesjon... czytaj dalej »
  • CUK
    2015-01-21 10:00 ¶roda ~ewelina | [+] odpowiedz
    Dzia³ HR CUK dzia³a :) Wszêdzie ten sam post wklejaj± :) ¯a³osne.
  • CUK
    2015-01-06 21:00 wtorek ~pracownik | [+] odpowiedz
    …w CUK Ubezpieczenia pracujê wielu lat i jest miejscem gdzie realizuje swoje ambicje i plany…praca jest ciekawa a pracodawca traktuje nas z szacunkiem…CUK oferuje stabiln... czytaj dalej »
  • CUK
    2015-01-05 12:25 poniedzia³ek ~biedronka | [+] odpowiedz
    Pracuje w CUK-u od pó³ roku i nie bêdê ukrywaæ, ¿e przechodz±c do tej firmy bra³am pod uwagê w³a¶nie to, jak dba siê o pracownika. Na wstêpie pakiet szkoleñ by wyposa¿yæ w odpowiedni± wiedzê i umiejêt... czytaj dalej »
  • CUK
    2015-01-05 12:24 poniedzia³ek ~biedronka | [+] odpowiedz
    Pracuje w CUK-u od pó³ roku i nie bêdê ukrywaæ, ¿e przechodz±c do tej firmy bra³am pod uwagê w³a¶nie to, jak dba siê o pracownika. Na wstêpie pakiet szkoleñ by wyposa¿yæ w odpowiedni± wiedzê i umiejêt... czytaj dalej »
  • CUK
    2014-03-24 20:50 poniedzia³ek ~marta | [+] odpowiedz
    Marne wynagrodzenie. Nie szanuj± pracowników. Obóz pracy. Ka¿± oszukiwaæ klientów.
  • CUK
    2014-06-26 21:06 czwartek ~jachu | [+] odpowiedz
    kilku pracowników w centrali zmieni³o pracê bo kazali im fa³szowaæ dokumenty, bez wiedzy klienta byle by pasowa³o...
  • CUK
    2014-07-09 14:29 ¶roda ~Ania | [+] odpowiedz
    Fa³szerstwa dokumentacji to norma w CUK, byle prowizja by³a. Tak samo jak wyp³acanie premii w kopercie. W CUK nikogo nie szanuj± ani pracownika, ani klienta.
  • CUK
    2013-07-17 07:40 ¶roda ~Marcin | [+] odpowiedz
    Witam, niestety obs³uga w CUK w Poananiu [...] pozostawia wiele do ¿yczenia. Nie do¶æ ¿e babska robi± ³askê obs³uguj±c klienta to jeszcze dziêki doskona³ej organizacji pracy klienci zostaj± wyproszen... czytaj dalej »
  • CUK
    2013-07-19 11:16 pi±tek ~Tomasz R | [+] odpowiedz
    Zgadza siê lepiej skorzystaæ z jednej z porównywarek ubezpieczeñ w internecie gdzie mo¿na poprosiæ o kontakt z agentem ubezpeiczeniowym, który zawsze chêtnie doradzi.
  • CUK
    2013-05-24 17:44 pi±tek ~Aleksander | [+] odpowiedz
    Wstepna kalkulacja - 1200 z³ (OC+AC+NW), na miejscu okazuje siê ze 1800 z³, nie polecam
  • CUK
    2013-06-02 23:48 niedziela ~M1 | [+] odpowiedz
    CUK to beznadziejny pracodawca niskie wynagrodzenie, brak p³acenia za nadgodziny, zero szacunku ze strony szefostwa no i czêsty nakaz k³amania klientom prosto w oczy, byle tylko sprzedaæ :| ). Na port... czytaj dalej »
  • CUK
    2013-04-09 21:56 wtorek ~GO¦Æ WIELKI | [+] odpowiedz
    CUK TO TAKA INSTYTUCJA KTÓRA KASUJE NIEWYGODNE OPINIE NA RÓ¯NYCH FORAM. BEZNADZIEJNA FIRMA- NIE POLECAM!
  • CUK
    2013-04-24 18:00 ¶roda ~go¶æ | [+] odpowiedz
    A to prawda. Przecie¿ na gowork by³o wiele wypowiedzi pracowników o firmie, i to prawie wszystkie negatywne, wiêc forum skasowano i za³o¿ono nowe gdzie moderator forum to pracownik cuk z dzia³u market... czytaj dalej »
  • CUK
    2014-06-26 21:02 czwartek ~MICHU | [+] odpowiedz
    MÓJ W£A¦NIE WYKASOWALI ZA DU¯O PRAWDY NAPISA£EM
  • CUK
    2013-04-24 23:27 ¶roda ~edek | [+] odpowiedz
    Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych wypowiedzi na temat cuk. Oferta drukuj± mo¿na zabraæ ze sob± i porównaæ z innymi agencjami.Nikt tam nie zmusza do tego ubezpieczenia. U mnie i tak zawsze wycho... czytaj dalej »
  • CUK
    2012-11-17 21:43 sobota ~by³y pracownik cuk | [+] odpowiedz
    Pracowa³em kiedy¶ w CUKu. Faktycznie Klient dostaje ofertê wydrukowan± z systemu, ale nie najtañsz±, tylko t±, któr± doradca chce sprzedaæ. Ofertê dla klienta mo¿na tak zmodyfikowaæ, ¿e klient dostani... czytaj dalej »
  • CUK
    2013-06-04 14:06 wtorek ~Andrzej | [+] odpowiedz
    Witam chcia³bym siê Z Panem skontaktowaæ mój mail andrzej.roszak@perfectfinancial.pl
  • CUK
    2012-11-08 20:08 czwartek ~Klient | [+] odpowiedz
    NIE POLECAM CUK !!!! Nie znam siê na ubezpieczeniach dlatego poprosi³am Pani± w CUKu aby mi wybra³a najkorzystniejsz± ofertê. Wspomnia³am, ¿e od 5 lat jestem w Hestii (AC I OC) ale mimo to szukam najl... czytaj dalej »
  • CUK
    2013-06-25 21:44 wtorek ~zupa | [+] odpowiedz
    zni¿ka za kontynuacjê to 5% w Hestii. Straci³e¶ 200z³? Ile Ty p³acisz za OC? 4000zl??????
  • CUK
    2011-12-08 21:22 czwartek ~Marta | [+] odpowiedz
    Z ilo¶ci± firm to równie¿ kantuj±... reklamuj± znacznie wiêcej ni¿ maj±... taki ma³y chwyt "martengigowy" jak to by³o w pewnym kabarecie. Odno¶nie najtañszej i najlepszej masz racjê proponuj... czytaj dalej »
  • CUK
    2012-08-30 18:49 czwartek ~Piter | [+] odpowiedz
    Znajomy poszed³ dzi¶ do oddzia³u w Bia³ej Podlaskiej, gdzie kobieta mówi³a mu takie rzeczy o jego dotychczasowej firmie byle zmieni³ ubezpieczyciela i wykupi³ polisy u niej. U agenta wy³±cznego okaza³... czytaj dalej »
  • CUK
    2012-03-19 12:19 poniedzia³ek ~eryk34 | [+] odpowiedz
    pó³ mojej rodziny tam kupuje, ja mam tam w pakiecie wykupione oc z ac. wysz³o taniej ni¿ kupowa³bym osobno, to siê zdecydowa³em
  • CUK
    2012-01-26 13:46 czwartek ~miko³aj | [+] odpowiedz
    sprawdzi³em cuk, bo ostatnio du¿o o nim s³ychaæ. Nie przereklamowana firma. Obs³uga ¶wietna. By³em w oddziale w warszawie i jestem zadowolony.
  • CUK
    2011-12-12 12:59 poniedzia³ek ~Patryk40 | [+] odpowiedz
    Ja wrêcz przeciwnie, mam mi³e do¶wiadczenia z t± firm±. Ostanie OC kupi³em w CUK w Czêstochowie. Obs³uga by³a jasna i klarowna. Dosta³em wydruk z ofertami i wybra³em najkorzystniejsz±. Dro¿ej u niech ... czytaj dalej »
  • CUK
    2011-12-06 10:05 wtorek ~Ma³gosia | [+] odpowiedz
    Doradca CUK przedstawia ofertê ubezpieczeniow± bardzo obiektywnie. Klient otrzymuje na papierze firmowym pe³n± ofertê, widzi ile wynosiæ bêdzie sk³adka w danym T.U. co oznacza,¿e sam mo¿e dokonaæ wybo... czytaj dalej »
  • 2009-12-13 20:30 niedziela ~max | [+] odpowiedz
    Proponuje Ci wej¶æ na ich stronê, maj± tam kalkulator sk³adek. Przelicz sobie i zobacz ile wyjdzie. Jak bêdzie mniej, to zadzwoñ lub id¼ do agenta. Tak dla jasno¶ci, CUK - inaczej Centrum Ubezpieczeñ ... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.