X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Signal Iduna to znane i chętnie wybierane towarzystwo ubezpieczeniowe istniejące już od ponad 100 lat. Grupa powstała w Niemczech, obecnie jednak działa na wielu rynkach europejskich, w tym również na polskim. Oferuje zarówno produkty ubezpieczeniowe (z zakresu komunikacji, podróży, życia oraz majątku), jak i finansowe. Z usług Signal Iduna skorzystało już wielu Polaków. Co myślą o ofercie tego towarzystwa?

Z raportu Rzecznika Finansowego za rok 2017 możemy się dowiedzieć, że złożono 30 wniosków dotyczących działalności Signal Iduna - a to zaledwie 0,3% wszystkich składanych skarg i odległe 19 miejsce w zestawieniu wszystkich ubezpieczycieli.

Optymalne rozwiązanie można znaleźć w naszym kalkulatorze. Tam sprawdzisz ubezpieczenia oferowane przez Signal Iduna, poznasz i porównasz ich ceny z innymi polisami dostępnymi na rynku.

Korzystałeś z oferty Signal Iduna? Podziel się swoją opinią na temat tej firmy! Napisz, co myślisz o cenach tego ubezpieczenia. Podziel się swoim doświadczeniami w kontakcie z Signal Iduna. Twoje rzetelne i prawdziwe opinie z pewnością pomogą innymi klientom zastanawiającym się na zakupem tego ubezpieczenia.

DRAMAT I TRAGEDIA

2009-02-25 00:48 środa ~NRJ
Signal Iduna obsługuje moja firme, dużą korporację na rynku medialnym. JEst wtorek, 22.30, Warszawa. Dzwonie na infolinie w sprawie wyznaczenia czynnej placowki medycznej. Dyspozytor propnuje mi tylko Lux Med za pelna odplatnoscia, oni ewent. zwroca koszty leczena. PRzeciez to skandal jakis! ZERO POMOCY w całej stolicy. NAwet nie chce myslec, jakie pieniadze korporacja za to placi! A gdyby ktos nie mial tych 150 zl. na wylozenie???? Jest bez lekarza, bo majac prywatne ubezpieczenie malo kto dba o podbijanie legitymacji ubezpieczeniowej. Koszmar. ODRADZAM!!!!!
 • 2011-04-03 19:28 niedziela ~maja | [+] odpowiedz
  pracujesz w korporacji a nie masz 100 za poradę. Korporacja chyba firma drucik. Zabrał kasę i ucikł
 • 2015-01-18 14:47 niedziela ~rtg | [+] odpowiedz
  Szanowny panie ubezpieczyciel, nie mijaj sie pan z meritum wypowiedzi NRJ.
 • 2010-07-19 19:56 poniedziałek ~LOL | [+] odpowiedz
  Czytaj warunki ogólne. Znasz kogoś kto by ci zwrócił za szpital lub badanie. Brak logicznego myślenia nie zwalnia od myślenia
 • 2010-09-08 17:26 środa ~Mario 2 | [+] odpowiedz
  -"Znasz kogoś kto by ci zwrócił za szpital lub badanie"- Osoba ktora wypisuje podobne rzeczy sama jest nie za specjalnie zorientowana. Ja znam takich ubezpieczycieli.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.