X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

DRB lepsze niż prawnik

2017-04-27 15:12 czwartek ~Paulina
Witam, uległam wypadkowi w maju 2015 roku, pijany kierowca potrącił mnie na przejściu dla pieszych w wyniku czego miałam złamany kręgosłup oraz liczne obrażenia wewnętrzne. Bezpośrednio po wypadku zgłosiła się do moich rodziców Pani Prawnik z okolicy (rekomendowana przez sołtysa) i zaproponowała pomoc za 10% netto wynagrodzenia. Podpisałam z nią umowę jeszcze w szpitalu jakieś 3 tyg po wypadku, nie miałam pojęcia wtedy co to jest odszkodowanie i jak ważne jest to kto się tym zajmuje. Po dwóch miesiącach kiedy nadal byłam w szpitalu, dotarła do mojej cioci przez polecenie Pani Iwona z Krakowa, która wytłumaczyła bardzo dokładnie mi i rodzicom na czym polega proces i jakie są poszczególne etapy. W tym czasie Pani Prawnik nie zrobiła NIC!! nie złożyła nawet pisma do Warty o wypłatę, jak zadzwoniliśmy z zapytaiem kiedy będzie coś wiadomo o odszkodowaniu to powiedziała że jest na urlopie i zajmie się tym po powrocie. Wtedy zdecydowałam podpisać umowę z DRB. Po 2 tygodniach od podpisania umowy pojawiły się pierwsze pieniądze, po 3 miesiącach kolejna wypłata za która cały czas się leczę. Sprawa jest teraz w sądzie i czekamy na biegłych. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej obsługi firmy. Polecam wszytskim którzy mają duże uszczerbki na zdrowiu i nie mają pojęcia jak się odnaleźć po wypadku!
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.