X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Infolinie towarzystw

Infolinie towarzystw:

Infolinia PZU Życie S.A.

Dziadostwo

2013-09-03 10:54 wtorek ~apr
q.... jak sie do was dodzwonić!! dziadostwo
  • 2014-02-11 15:02 wtorek ~emeryt | [+] odpowiedz
    faktycznie ciezko do was dodzwonic dzisiaj to jest 11 02 2014r dzwonilem 5 razy na numery 801102102 - 22 5665555 odzywala sie sekratarka to samo 5 razy powtarzala
  • 2015-02-12 00:08 czwartek ~dexter | [+] odpowiedz
    wiem że jest ciężko zwłaszcza przebrnąć przez IVR i wybrać to co interesuje... ale co tam przecież mogę później powrzeszczeć na konsultanta który siedzi sobie grzecznie na zleceniu i aż się cieszy gdy... czytaj dalej »
  • 2017-01-25 11:57 środa ~megw 1950@o2.pl | [+] odpowiedz
    Pzu Krapkowice- zapominacie o wysłaniu blankietów .Dodzwonić się do Was tragedia.Konsultantka odpowiada że oddzwoni pod koniec tygodnia.Tydzień czekać na rozmowę.Paranoja .Myślę Ze powinniście to jako... czytaj dalej »
« powrót do działu: Infolinie towarzystw
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.