X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Skargi na towarzystwa ubezpieczeń
2009-01-11 09:15 niedziela

Ergo Hestia przedstawiciel niemieckiej firmy ubezpieczeniowej-opieszała likwidacja szkody....

2017-08-22 11:00 wtorek ~tituf
22.06.2017 nie z mojej winy miałem kolizje z obcokrajowcem/niemcem. Wezwałem Policję. Przyjechali ukarali mandatem sprawcę i sporządzili dokumentację. Po ponad miesiącu czasu opiekun szkody Anna M. poinformował mnie mailem,że "nie są w stanie zakończyć likwidacji szkody w przeciągu 30 dni bo ponownie czekają na dokumentacje z Policji". Dziś dzwoniłem (upłynęły już ponad dwa miesiące od zaistniałej szkody) pan ,który zastępuje opiekunkę szkody (opiekunka Anna M.jest na urlopie) poinformował mnie,że "dostane informacje po powrocie opiekuna szkody z urlopu". Nie jest to odosobniony przypadek.Ergo Hestia " PONOWNIE WYSTĘPUJE O NOTATKĘ POLICJI DO WYŻEJ WYMIENIONYCH PODMIOTÓW"???!!. Cokolwiek to oznacza pani Anno przez dwa miesiące występowaliście o protokół z wypadku na Policję??? O dalszych losach likwidacji mojej szkody poinformuje w osobnym komentarzu. Z pewnością NIE ZOSTANĘ NIGDY KLIENTEM ERGO HESTIA!!!!!
  • 2018-02-08 08:48 czwartek ~adi.now.91@wp.pl | [+] odpowiedz
    Ja z Hestią mam dobry układ. Korzystam z pomocy pana Wojciechowskiego we Wrocławiu -> http://www.hestiawroclaw.com.pl/ i jestem zadowolony. Miałem małą stłuczkę, z winy drugiej osoby i w ciągu max.... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.