X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

EuCO

2016-06-15 17:15 środa ~ania k
Ja mogę polecić EuCO, miałam bardzo dobry kontakt z agentem i potem z ludźmi którzy prowadzili moją sprawę. Trochę to trwało w sądzie, wiadomo, ale dostałam w końcu tyle ile chciałam od samego początku :)
 • 2016-06-27 21:58 poniedziałek ~? | [+] odpowiedz
  ?
 • 2016-06-28 12:31 wtorek ~józef | [+] odpowiedz
  EuCO u mnie się sprawdziło, bo dostałem duże odszkodowanie i z tego co czytałem ich pisma do sądu to były bardzo fachowe, ale też bez przesady, bo sam rozumiałem o co w nich chodzi
 • 2016-06-17 13:04 piątek ~kolo | [+] odpowiedz
  Ja miałem problem z odszkodowaniem za wypadek i EuCO mi bardzo pomogło. Z tego co wiem to też zajmują się błędami medycznymi.
 • 2016-06-16 16:21 czwartek ~żaba | [+] odpowiedz
  u mnie EuCO udało sie odzyskać wszystko nawet bez sądu
 • 2016-06-16 16:21 czwartek ~żaba | [+] odpowiedz
  u mnie EuCO udało sie odzyskać wszystko nawet bez sądu
 • 2016-06-16 12:34 czwartek ~piotr | [+] odpowiedz
  co jak co, ale odszkodowania są wysokie, trochę poczytałem historii na ich stronie, ile inni klienci dostali i niechciało mi się wierzyć, że też tyle dostanę a tu niespodzianka :)
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.