X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

EUCO

2017-03-31 21:14 piątek ~libra
Uważam, że EUCO jest najlepsze. Ma ciekawe rozwiązania dla osób poszkodowanych w wypadkach.
 • 2017-10-17 20:46 wtorek ~skoczek | [+] odpowiedz
  euco to chlam, oszuści i nieroby przez przetrzymywanie mojej dokumentacji nie wyslali nawet jednego listu do jakiejkolwiek instytucji
 • 2017-05-05 23:23 piątek ~Anonim | [+] odpowiedz
  Hmm dziwne co piszecie w zeszłym tygodniu podpisałem umową z ta firmą od razu zostałem poinformowany o 23% co jest nawet w umowie i 20% dla nich od wygranej sumy. dla tych co nie wiedzą z EUCO negocju... czytaj dalej »
 • 2017-04-22 12:06 sobota ~nn | [+] odpowiedz
  W tym roku zakończyłam sprawę, którą powierzyłam właśnie Euco. Uczciwie należy napisać, że sami nie wywalczymy z firmą ubezpieczeniową tego co z pomocą takich firm jak Euco. Dla porównania: sama walcz... czytaj dalej »
 • 2017-04-22 12:08 sobota ~misiek | [+] odpowiedz
  EUCO porażka. Od początku wprowadzają klienta w błąd ani słowem nie mówiąc, że klient oprócz 30 % będzie musiał zapłacić 23 % VAT! Okazuje się po fakcie jak marne resztki dostaniesz na konto. Nie wiem... czytaj dalej »
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.