X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Firma beznadziejna

2012-07-16 13:56 poniedziałek ~niezadowolony
Jestem już klientem ok 10 lat mam różnych 9 polis ale dopóki tylko płaciłam było ok Teraz gdy miałam szkodę w domu to mi nie uznali.Przy zgłoszeniu Pan negocjował za mną kwotę ale ja chciałem w/g rachunków i za to mnie ukarali.Dowiedziałem się że jeżeli szkoda majątkowa wynosi poniżej 2000 zł to dosyć szybko wypłacają.Moja wyniosła 3150.Szkodę zgłosiłem w kwietniu 2011r.i dalej wymieniamy się ciosami.Nie odpowiadają na zadane pytania,nie odpowiedzieli w terminie 30 dni.Wręcz twierdzili że list polecony nie dotarł a poczta podała datę doręczenia było to trzy dni od wysłania.Wypisuje się z tej firmy ze wszystkich ubezpieczeń,napiszę skargę do nadzoru i szukam prawnika który specjalizuje sie w tych sprawach może ktoś zna taką osobę. pozdrawiam wszystkich ubezpieczonych w tej firmie i życzę wam żebyście tylko płacili i niczego w zamian nie żądali.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.