X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

HDI-Gerling Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Firma oszusci! UWAGA!

2011-09-08 16:52 czwartek ~Madzik
Chciałabym przestrzec ubezpieczonych, bądź zastanawiających się nad ubezpieczeniem w tej firmie. Moja sytuacja wygląda następująco: jestem ubezpieczona w tej firmie jako współmałżonek pracownika. Zachodząc w ciążę byłam pewna otrzymania od ubezpieczyciela świadczenia z tego tytułu. Nawet potwierdziła to nam Pani pośrednik męża pracodawcy z HDI. Niestety, okazało się że w jakimś tam aneksie jest zapis, dodam, że dla mnie zupełnie niezrozumiały i zawiły, mówiący o tym, że jednak jestem objęta karencją, a nie tak jak reszta pracowników, ponieważ przystąpiłam do umowy dwa miesiące później niż mąż! Ogólne warunki ubezpieczenia są zapisane w sposób zawiły i jak dla mnie firma żeruje na braku rozumienia prawnego umowy bądź też ogółach, które są przedstawione na załączonych tabelach i wykresach, które jakoby mają zwiększyć czytelność dla chętnych do przystąpienia do ubezpieczenia. PRZESTRZEGAM!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.