X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Skargi na towarzystwa ubezpieczeń
2009-01-11 09:15 niedziela

Generali

2010-12-20 17:27 poniedziałek ~maw089
Partner CRLS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Focha 51, 05-z Pruszkowa - jest "likwidatorem " przysłali "fachowca" od likwidacji a potem miesiąc wysyłali zapytania o szkody , które on uprzednio ofotografował i opisał detal po detalu (przypuszczalnie celem było wydłużenie terminu realizacji , żałosny spektakl.
 • 2017-11-28 20:56 wtorek ~Thor | [+] odpowiedz
  Podobny problem mam z Generali. Generali jest ubezpieczycielem sprawcy kolizji. Wycene szkody powypadkowej zrobili z całą pewnością NA ZAMIENNIKACH na 3700zł uwzględniając roboczogodziny-śmieszne staw... czytaj dalej »
 • 2011-07-26 11:47 wtorek ~marw089 | [+] odpowiedz
  Gdzie ta odpowiedź na moją kwestię bo nie mogłem jej znaleźć następny żart
 • 2011-07-26 10:31 wtorek ~ZAŁAMANY | [+] odpowiedz
  Firma Partner, która wycenia szkody dla Generali w naszym przypadku miesiąc wyceniała szkode nie ma jednej osoby, która zajmuje się naszą sprawą a wycena szkody to kpina! Utrudniony kontakt i przekład... czytaj dalej »
 • 2011-11-24 21:05 czwartek ~gal anonim | [+] odpowiedz
  Firmę CRLS PARTNER razem z Generali to powinien ktoś w powietrze wysadzić !!! Katastrofalny kontakt a wyceny które robią to istny koszmar. Pan Mietek młotka w garażu nie podnosi za pieniądze które oni... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.