X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

GLUPOTA

2017-04-04 22:15 wtorek ~all
Ludzie czy Wy myśliście, ze wszystko jest za darmo? Poleca poczytać trochę o ogolnej sytuacji na rynku ubezpieczeń i z czego wynikają podwyżki, które są wszędzie :) Czy jak chleb zdrożeje to też macie pretensje do świata ? Nie sądzę, wiec polecam się zastanowić na wydawaniem głupich opinii typu "zdrożało ojej ojej" Przeciez nikt Wam nie każe ubezpieczenia zawierać w proamie, nikt Was na siłe nie trzyma i mozecie sobie znaleźć ubezpieczenie w innej firmie o ile znjadziecie taniej. Tym bardziej jak ktoś miał szkody to nie powinien się dziwić, że ma zwyżkę. Każda firma jest nastawiona na inny profil Klienta, co raz mniej firm ubezpieczeniowych chce mieć w swoim portfelu dużą ilość polis OC, ponieważ jest to zwyczajnie nieopłacane. Nie zarabia się na tym wcale. Ubezpieczyciele ciągle od kilku lat odnotowują straty głownie przez OC. Nie sądze, że ktoś chciałby doświadczyć upadku jednego z Towarzystw, które odbije się na całym rynku tak jak to miało miejse w Rumunii. Ps. Polecam jeszcze przeczytać najnowsze rekomdacje KNF odnośnie likwidacji szkód i zakresu ubezpieczenia, co też ma wpływ na cenę. Za nim ktoś napisze jakieś swoje żale to warto się zaznajomić z tym jak jest , a nie brać pod uwagę jakieś głupie teorie wyssane z WŁASNEGO PALCA.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.